Přeskočit na obsah
Domů » JÍDLO » Od jediného bufetu k 35 pobočkám po ČR

Od jediného bufetu k 35 pobočkám po ČR

Foto: ReFresh Bistro

Gastronomické podniky to v posledním roce neměly zrovna lehké a školní bufety patří k těm, pro něž byla situace složitá již před covidem. V roce 2016 totiž přišla slavná pamlsková vyhláška, jež vzbudila tolik kontroverze. Ačkoliv byla o dva roky později trochu zmírněna, mezitím už byla celá řada školních bufetů nucena zavřít. Ne všechny se dokázaly nařízením přizpůsobit.

Jedním z těch, které se s pamlskovou vyhláškou vypořádaly na výbornou, je ReFresh Bistro. Na trh přišlo až po zavedení pamlskové vyhlášky, svou první pobočku otevřelo v roce 2017 na Střední průmyslové škole Dušní v Praze 1. Od té doby se síť velmi rozrostla a ve velkém právě letos. Od září bude počet svých poboček zdvojnásobovat.

Chutné svačinky v souladu s pamlskovou vyhláškou

Školní bufet ReFresh Bistro nabídne spoustu dobrot, které ale odpovídají pamlskové vyhlášce. Síť přišla na trh až po jejím zavedení, což ji postavilo do výhodné pozice. Svou nabídku od začátku vymyslela tak, aby neporušovala pravidla. Studenti si mohou pochutnat na toustech, bagetách, párcích v rohlíků nebo si vypít dobrou kávu. V sortimentu jsou produkty od kvalitních značek jako Mattoni, Tchibo, Crocodille, ale i Kofola či Pepsi.

Pokladní systém hlídající, kdo si může co koupit

Připravení přišli i po stránce technické. Každý školní bufet ze sítě ReFresh Bistro je totiž vybaven pokladním systémem a zákaznickými kartami, které dostanou studenti zdarma. Podle těchto karet pokladní systém pozná, co může komu prodat, pokladní tedy nemusí zdlouhavě nic ověřovat, ani nehrozí lidská chyba. Tím pádem jde o ideální řešení pro gymnázia, kde se mísí druhý stupeň a středoškoláci.

ReFresh Bistro se rozrůstá

Vše výše popsané vede k jedinému – síti ReFresh Bistro se daří. Z původní jedné prodejny se stalo 17 a od září jich bude dokonce 35. Do budoucna je plánováno ještě daleko větší rozšíření po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *