Domů » PRO FIRMY » Obytné kontejnery i stavební buňky jsou velice rychle postavené

Obytné kontejnery i stavební buňky jsou velice rychle postavené

Foto: obytné kontejnery a stavební buňky

V současné době jsou velice žádané obytné kontejnery a také stavební buňky, které se dávno nevyužívají pouze na stavbách, mají totiž vzhledem k svému modulárnímu řešení všestranné využití. Sehnat se dají za přijatelné ceny, což oceníte nejen v soukromé, ale i podnikatelské sféře. V následujících řádcích vám představíme přednosti kontejnerů a buněk.

Obytné kontejnery

Stavební buňky a obytné kontejnery se vyznačují širokým využitím napříč různými odvětvími. Samozřejmostí jsou vysoká odolnost, bytelná konstrukce a nenáročnost na údržbu. Dalšími přednostmi především jsou rychlá realizace, nízká pořizovací cena, flexibilita, perfektní tepelněizolační vlastnosti, stabilita a minimalistický vzhled.

Obytné kontejnery se prodávají za poměrně nízké ceny, a proto představují ekonomickou a finančně nenáročnou alternativu výstavby. Jak kontejner, tak i stavební buňka může sloužit jako kanceláře, vrátnice, zázemí firem, ubytovna, šatna, prodejna a podobně. Jednotlivé moduly se dají vzájemně propojit, také jsou variabilní a mobilní.

Pronájem stavebních buněk

Pokud využijete stavební buňky pouze dočasně, můžete si je pronajmout, nemusíte do nich ihned investovat. V daném segmentu působí třeba společnost ORANGE – prostorová řešení s.r.o., která má v nabídce nejen pronájem stavební buňky, ale i kontejnerů. Můžete tak mít buňky dočasně na staveništi, poslouží třeba i jako sociální zařízení a podobně. Fantazii se meze nekladou.

Potřebujete vytvořit budovu, objekt trvalého i přechodného použití, bankovní budovu, ubytovnu, rekreační objekt, hotel, školu, školku? Žádný problém, z obytných kontejnerů se dají vykouzlit různá řešení. Obraťte se na odborníka, jenž má v dané oblasti dlouholeté a bohaté zkušenosti. Navrhne vám projekt, který se vám zalíbí po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *