Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Nenáročný zahradní přístřešek za příznivé ceny? Známe ideální řešení

Nenáročný zahradní přístřešek za příznivé ceny? Známe ideální řešení

S příchodem jara se opět vracíme na své zahrady, kde budeme postupem týdnů trávit stále větší množství volného času. Pořádný relax však vyžaduje solidní zázemí, které ochrání nejen vás, ale i váš majetek. Nikdy totiž nevíte, kdy přijdou bouřky, silný vítr, úmorné vedro či kroupy. Jaká varianta vychází nejlépe?

Naprosto bez práce

Pokud momentálně řešíte spolehlivé uskladnění nářadí nebo sekačky, určitě nemusíte ihned objednávat celou řadu materiálů a pomůcek k výstavbě. Stejně tak není nutné ztrácet desítky hodin času budováním klasické kůlny. Mnohem rychlejší variantou je skladový kontejner od známé společnosti Kovobel.

Jedná se o již vyrobený plechový box, v jehož útrobách lze uskladnit veškeré důležité vybavení vašeho pozemku. Tento zahradní přístřešek si jednoduše objednáte, necháte si jej dovézt a postavit na předem určené místo. Žádná práce ani zbytečný stres. Tak snadné to je. Jaké všechny možnosti vám vlastně daný vynález poskytne?

Podle vašich přání

Samotná výroba kontejnerů přitom záleží pouze na vašich vlastních požadavcích. Mezi nejpopulárnější úpravy patří například dvoukřídlé dveře pro snadný vjezd, dřevěná podlaha, regálový systém na míru, bezpečnostní závora proti krádežím nebo třeba dvojí provedení oken. Ať už potřebujete skladovat automobil, sekačku, či vás trápí spíše uchování zavařených potravin, přijdete si na to své.

Alfou i omegou všeho je volba adekvátní velikosti. Nejmenší typizované provedení je dlouhé 2,25 metru, zatímco nejdelší 6 metrů. Problém není ani s atypickými kontejnery, pokud se považujete za náročné zákazníky. A v případě, že kontejner nebudete využívat, můžete ho jednoduše složit a uskladnit. Větší inspiraci získáte po navštívení webových stránek pod výše vloženými odkazy. Nezapomeňte si otevřít katalog, kde na vás ihned vyskočí podrobnější výčet možností.