Oblíbené alpské středisko Nassfeld hraje do karet hlavně Čechům

Lyžujete a chcete si užívat sluneční paprsky, dokonale upravený povrch sjezdovky a lanovky bez front? Zapomeňte, že jsou v ČR nějaké hory. I když se tuzemská střediska vehementně snaží, nikdy se kvalitou alpským kolegům nevyrovnají. Vyrazte za hranice, nadchne vás Nassfeld. Má několik specifik, která hrají ve prospěch všem návštěvníkům, nejvíce ale Čechům.

110 km sjezdovek a záruka slunečného počasí

Středisko Nassfeld se nachází na hranici mezi Itálií a Rakouskem, užijete si lyžování na svazích Gaitalských Alp. Ty se mimochodem pyšní jedněmi z nejkrásnějších panoramat. Vysoké štíty hor a skalní masivy rozehrávají fantastickou atmosféru. Nassfeld patří mezi větší střediska, nachází se v něm celkem 110 km sjezdovek všech obtížností, dokonce i 2 černé pro milovníky adrenalinu. Díky poloze v blízkosti Itálie nabízí po celou sezónu perfektní počasí, průměrně až 300 slunečných dní v roce!

Ubytování s českou stopou a až 12% slevou na skipas

Velkým lákadlem pro Čechy jsou apartmány Nassfeld. Mají totiž českého majitele, takže je domluva při rezervaci mnohem snazší. Český personál působí i v místě, jazykové bariéry se nemusíte obávat. Ubytování v moderním apartmánovém domě nadchne. K dispozici je celkem 22 plně vybavených apartmánů s kapacitou od 1 do 8 lůžek. Jsou stylově vybaveny, aby nabídly dokonalé pohodlí po náročném dni stráveném na kopci. Do jejich výbavy patří i česká TV a bezplatná WiFi. Většina má terasu, na které se dá třeba posnídat a užít si výhled na alpské velikány. Součástí domu jsou i grilovací terasa, společenská místnost a nově také sauna haus. Saunování je po dni stráveném na sjezdovce skvělé. Při pobytu v horku se dokonale prohřejí svaly a uvolní mysl. Ubytování Nassfeld v českých apartmánech má tu velikou výhodu, že automaticky získáte až 12% slevu na skipas. Dům se nachází pouhých 300 m od lanovky Millennium-Express, která funguje jako „vstupní brána“ do střediska. Kdy vyrazíte vy? Cesta do Nassfeldu není dlouhá, z Prahy je to necelých 600 km.