Nový život na Vackově

Vlastní bydlení je jedním z největších cílů v lidském životě. A nutno říct, že ne úplně snadný. Ceny realit letí neustále vzhůru, a tak se zejména mladí lidé potýkají s problémem, jaký druh bydlení pořídit, jak moc se zadlužit a kdy do toho „šlápnout“.

Z historické zkušenosti víme, že žádná správná chvíle neexistuje. Pakliže člověk potřebuje bydlet, hodlá založit rodinu a cítí, že „včera bylo pozdě“, nemá smysl dále čekat. Žádný spásný okamžik totiž nepřijde. A co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra.

Nový život na Vackově

Velmi dobrou příležitostí, jak koupit byt a začít nový život, je bydlení na pražském Vackově. Vackov je poklidnou částí Horního Žižkova, na Praze 3. V rámci rezidentní výstavby zde vzniká pět objektů, které nabídnou celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Architektura domů je řešena asymetricky, tak aby byly byty vzdušné, prosvětlené a zaručovaly maximální soukromí.

Byty na prodej v Praze 3,  o velikosti 1+kk až 5+kk, jsou vhodné pro singles, rodiny i seniory. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Každý byt je vybaven balkonem nebo lodžií, přízemní byty mají zahrádky. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Jedinečný genius loci

Lokalita Vackova nabízí průsečík mezi obchodní a pulsující městskou čtvrtí s veškerou občanskou vybaveností a rezidentní oblastí s dostatkem zeleně, klidem a možností relaxovat. Právě kombinace klidu a živoucího města je to, co již dnes dotváří genius loci celého Vackova, pro který je tato část Žižkova vyhledávána.

Pokud se hodláte přidat k těm, kteří se již stali žižkovskými patrioty a budete ke své koupi potřebovat hypotéku, developer umí zařídit zvýhodněné podmínky financování. Prostřednictvím hypotéky Hyposervis získáte: nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky. Teď už nic nebrání tomu proměnit své sny ve skutečnost.