Domů » BYDLENÍ » Novostavby Praha 6 nabízí klidné bydlení v luxusní části hlavního města

Novostavby Praha 6 nabízí klidné bydlení v luxusní části hlavního města

Fotografie: Novostavby Praha

Novostavby Praha 6 nabízí trochu jiné bydlení než zbytek Prahy. Mezi nejvýznamnější oblasti můžeme zařadit Dejvice, Břevnov nebo Ruzyni. Tyto oblasti se vyznačují významnou historií, přítomností luxusních vilových čtvrtí a příjemným bydlením v jedné z nejlepších pražských částí. Zároveň je zde skvělý přístup k Ruzyňském letišti, na kterém se můžeme objevit už za 15 minut.

Dejvice potěší fanoušky moderní i historické architektury

Toužíte po luxusním bydlení, kde nebudete jen přespávat a budete mít dostatek klidu na svou práci? Chcete místo, kam si můžete zvát přátelé a pořádat různé akce? Přímo skvělým adeptem na nádherný výhled z terasy nabízí Villa Charles. Také jste zastánci dřevěných parket, které jsou snad v každém moderním bytě v amerických filmech? Je to jedna z těch maličkostí, bez které se neobejdete? Současné novostavby jsou dost často vybavené touto přírodní podlahovou krytinou.

Která novostavba nejlépe vyjadřuje Váš styl?

Dejvice jsou různorodá oblast. Na jedné straně se můžeme setkat s honosnými sídly světových ambasád nebo se ubytovat v novostavbě. Na druhou stranu tady najdeme i panelové domy, které nabízí klidně desítky bytů v jedné nemovitosti. Developeři se snaží o vybudování moderních projektů, které zaujmou svým exteriérem i vkusným interiérem. Připravili jsme pro vás několik novostaveb, ze kterých můžete vybírat vaše příští bydlení:

  • Villa Charles
  • Royal Triangle
  • Rezidence Nostalgie
  • Rezidence Nikoly Tesly
  • Kratochvíle Stochovská
  • Gotthard Yard
  • Bytový dům Žalanského
  • Byty u Obory
  • Truhlárna
  • Villa Atrium Bubeneč

Fotografie: Novostavby Praha

Toužíte po luxusní kuchyni s ložnicí?

Pokud jste se už rozhodli, který z projektů má blízko vašemu srdci, přišel čas naplánovat vybavení bytu. Například Royal Triangle přináší úchvatné terasy. Ty si zaslouží krásný zahradní nábytek. Zkuste si v duchu představit, jak bude vypadat pracovna. Jaké obrazy dáte na zeď? V jakém stylu bude Váš obývák? Vaše přítelkyně tráví mnoho času u zrcadla v koupelně a bude potřebovat dostatek přírodního a umělého osvětlení. Výběr nemovitosti vždy doprovází podobné úvahy. Pokud si na ně umíte odpovědět, je více než pravděpodobné, že jste našli nové bydlení.

Domluvte si prohlídku, která Vás bude bavit!

Rezervujte si osobní prohlídku v rezidenci Nikoly Tesly. Prestižní lokalitu v diplomatickém sousedství oceníte na sto procent. Nemusíte se obávat, že bude makléř příliš tlačit na prodej. Vznešené prostředí vyžaduje i vznešené chování. Žádné levné prodejní triky se nekonají. Vše si v klidu projdete a na vlastní kůži zjistíte, jestli je právě tento projekt to pravé. Rozhodujete se většinou podle emocí nebo jde o logický výpočet plusů a mínusů? Prostor je samozřejmě na oba přístupy. Stejně tak pro vaše architektonické nápady a vkusné designové doplňky.

Co zajímavého najdeme v okolí novostaveb na Praze 6?

Na sportování nebo odpolední procházky je ideální park Ladronka. Zde se nabízí krásná projížďka na kolečkových bruslích a pravidelně se v něm pořádají koncerty nebo festivaly. Venčit vašeho pejska můžete v parku Maxe Van Der Stoela. Jednou z nejzajímavějších přírodních oblastí je mimo jiné i obora Hvězda. Ta patří ke stejnojmennému letohrádku, který nalezneme uvnitř nádherného přírodního areálu. Fanoušci volných přírodních plání rozhodně ocení i Šárecké údolí, které přímo vyzývá k odpolednímu pikniku.

Nadešel čas na stěhování do nového?

Dejvické novostavby vám umožní žít podle Vašich představ. Ať už jste ve fázi, kdy potřebujete hodně pracovat nebo se plánujete věnovat rodině, můžete zde najít místo pro své plány do budoucna. Když se rozhodnete pro stěhování do Dejvic, zaručeně nebudete litovat.

Napište nám do komentáře, která novostavba Prahy 6 vás nejvíce zaujala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *