Nezbytným pomocníkem řemeslníků, stavařů a kutilů je manipulační technika

Pod pojmem manipulační technika si většina obyčejných smrtelníků představí těžkotonážní stroje, jeřáby, náklaďáky nebo zdvihače. Lidé si říkají, k čemu nám je potřeba takové zařízení, když si vlastními silami dokážeme vypomoci sami. Ovšem vývoj technologií a potřebných nástrojů dovolí osobám, jež se pohybují ve stavebnictví, elektrikařině, stěhují, přemísťují a opravují, šetřit lidské zdroje, fyzické síly a čas s pomocí důmyslných strojů. Manipulační technika se prodává, půjčuje, repasuje a opravuje tak, aby výsledná práce byla dokončena brzy a s vynaložením co nejmenšího úsilí.

Mostové, podvěsové a portálové jeřáby jsou specialitou společnosti Bazala

Společnost Bazala je zaměřena na elektrické kladkostroje, výrobu hydraulických zdvihacích plošin, ruční kladkostroje, zvedáky, permanentní magnety, trolejové napájecí systémy, vakuové manipulátory, válečkové dopravníky, mostové jeřáby, podvěsové a portálové jeřáby nebo třeba na vážení břemen. Vázací a manipulační technika, kabelové vlečky a sloupové otočné jeřáby jsou rovněž žádanou pomocnou rukou, která mnohým firmám v zásobě chybí.

Repase kladkostrojů, revize zdvihacích zařízení i rekonstrukce jeřábů

Majitelé společností, již potřebují konkrétní produkty z portfolia Bazala, s. r. o., mohou bez obav nahlédnout na webové stránky manipulacni-technika.cz a prohlédnout si nabízená zařízení. Technologické popisy jsou inspirativním vodítkem pro orientaci ve vlastnostech a schopnostech jednotlivých strojů, pomůcek a součástek. Firma se nebrání ani repasím kladkostrojů, výkresům elekro zařízení, revizím zdvihacích zařízení z oboru elektro a strojařiny. Bazala, s. r. o., rekonstruuje mostové jeřáby, opravuje elektrické stroje a zařízení (například hydraulické zvedací stoly), montuje a opravuje zdvihací zařízení. Specialitou společnosti je rovněž zhotovení elektrických lanových navijáků do výbušného prostředí a zámečnická výroba konstrukcí.