Domů » PRO FIRMY » Nevíte, kde pořádat firemní eventy? My ano!

Nevíte, kde pořádat firemní eventy? My ano!

Do Chuchle se už dávno nejezdí jen za koníčky. Úspěšní podnikatelé a firmy zde pořádají i neméně úspěšné firemní akce. Co všechno tento zmodernizovaný areál nabízí?

V Chuchli uspořádáte vnitřní i vnější eventy. K dispozici je salonek Ascott, strečový stan, Derby club, prezidentská suita, hotelové lobby, malá a velká sázková hala, kolbiště, jezdecká hala a travnaté plochy areálu. Všechny tyto prostory jsou ideální pro uspořádání firemní akce v Praze. Každý ze zmíněných prostor je svým způsobem specifický, a tudíž vhodný pro jinou příležitost.

Jedinečné konferenční prostory

Areál Chuchle spolu s dostihovým závodištěm nabízí hned několik jedinečných konferenčních prostor. Máte v plánu uspořádat banket pro 80 sedících osob? Nebo raut pro 200 stojících? V tom případě pro vás bude ideální salonek ASCOTT. Rádi byste při své akci návštěvníkům promítli nějaký videozáznam? Využít můžete projektorem a plátnem vybavený DERBY CLUB. Stejně jako terasou s výhledem na závodiště.

Hotelové lobby a prezidentská suita

Měla by vaše akce být komornější? Tak ji uspořádejte v hotelovém lobby či prezidentské suitě. S barem a kuchyní a vlastním sociálním zařízením! Nabízí se ovšem také malá a velká sázková hala stejně jako venkovní prostory závodiště. Tedy strečový stan a kolbiště vybavené foodtrucky, elektrickými přípojkami a mobilními toaletami. Věřte, že lépe vybavené konferenční prostory v Praze budete hledat jen velmi těžko.

Strečový stan

Zdroj: https://www.chuchlearena.cz/konferencni-prostory

Vybavení si můžete vypůjčit

Chybí vám stoly, lavice či jiné nezbytnosti? Můžete si je zapůjčit. K tomu pagody, sedací pytle, skákací hrady, hopsající koníky či bungee trampolínky (máte-li v plánu akci pro děti). Provozovatelé areálu vám ale půjčí třeba trenažer dostihového koně a zorganizují i celou řadu doprovodných akcí, jako je třeba malování na obličej. Když zkrátka eventy v Praze, tak jedině v Chuchli!