Nenechte se vlákat do dluhové pasti, jednejte rychle

Tlačí vás vidina exekuce, potřebujete rychle vyřešit malý dluh, anebo vám buší na dveře věřitelé? Nevíte, kudy kam? Hlavně nepanikařte a nepodléhejte tlaku pochybných lichvářů, u nichž zaplatíte dvojnásobek vypůjčené částky. Nastavte svou dlaň prověřeným subjektům, které vám jsou schopny peníze sice rychle dodat, ale se splátkovým kalendářem na vás nespěchají a nechtějí přehnané úroky. Poradíme vám s okamžitým řešením náhlé finanční tíže.

Rychlá půjčka až do výše 35 000 korun

Rychlá půjčka u Ferratum Bank funguje kupříkladu takto: zapůjčíte si 35 tisíc korun, kdy minimální měsíční úhrada po 30 dnech je 1361 Kč. Prvních třicet dnů se tedy neúčtují denní úroky. U krátkodobé půjčky do deseti tisíc korun za 30 dní zaplatíte celkem devět tisíc korun, dobu splatnosti si můžete nastavit od sedmi do 45 dnů s možností prodloužení o 60 dnů. Pro pravidelné nebo opakované zákazníky je připraven spotřebitelský úvěr 25 tisíc korun, u něhož se každých 30 dní platí měsíční splátka 2325 korun. Lhůtu splatnosti si můžete zvolit, a to v rozmezí od dvou měsíců do jednoho roku. Pokud si budete půjčovat jen 15 tisíc korun, nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu. Přečtěte si bedlivě podmínky splácení na webových stránkách ferratum.cz.

Flexibilní účet Ferratum Credit

Ferratum Credit je flexibilní úvěr, jenž pracuje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. V případě, že si kdykoliv o Ferratum Credit požádáte, bude okamžitě převedena požadovaná částka na váš účet a záleží jen na vás, jak vysoké částky a jak často je budete splácet. Volba jednorázové nebo nepravidelné částky je výhodná zejména pro ty, kteří nemají stálý příjem, nebo podnikatele s variabilním proplácením faktur. Pokaždé klient platí denní úrok a poplatek za čerpání částky. Tento poplatek je 12,5 procenta, což je oproti mikropůjčkám o třetinu méně.

Facebookové komentáře

Přidat komentář