Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Nejlepší smartphony Honor v roce 2022

Nejlepší smartphony Honor v roce 2022

Fotografie: Nejlepší smartphony Honor v roce 2022

Honor je mobilní společnost, která nabízí různá zařízení v různých cenových hladinách. Tato zařízení sahají od základní úrovně až po vlajkovou loď a poskytují uživatelům telefonů to, co chtějí na smartphonu za rozumnou cenu. Pokud jste fanouškem a líbí se vám, co produkt nabízí, podívejte se na náš seznam 4 nejlepších mobilních telefonů:

Honor Magic 4 Lite 5G – nejlepší střední třída:

Smartphone honor magic 4 lite 5g, na některých trzích také známý jako X9 5G, je svým výkonem působivý 5G smartphone. Očekává se, že bude k dispozici v Titanium Silver, Ocean Blue a Midnight Black. Je tolik věcí, které můžete milovat. Výdrž baterie je dobrá, obrazovka skvělá a přináší solidní výkon a 5G konektivitu.

Honor 50 – nejlepší telefon Honor:

Honor 50 je prvním telefonem společnosti, který získal celosvětovou verzi nezávislosti, a prvním telefonem povoleným společností Google. Ve výsledku jde o jediný telefon Honor, který jsme testovali a který doporučujeme mnoha lidem. Design a displej jsou zde nejprodávanější místa – Honor 50 vypadá a působí krásně, je velmi malý (7,8 mm) a lehký (175 g). 120Hz zakřivený OLED displej patří k tomu nejlepšímu, co můžete na jakémkoli telefonu v této cenové relaci najít.

Honor 50 Lite – nejlepší rozpočet:

Honor 50 Lite je o něco levnější než běžný Honor 50. Pokud si upgrade můžete dovolit, stojí to za to, ale 50 Lite není špatná volba, můžete. Rozměrný 6,67palcový displej je v této cenové hladině přijatelný (i když má obnovovací frekvenci 60 Hz) a získáte také 64MP zadní fotoaparát s vysokorychlostním 66W – což je v této cenové hladině působivé.

Honor 9X Pro – nejlepší fotoaparáty:

Honor 9X Pro má mnoho nejlepších funkcí než Honor 9X – komplexní fotoaparát a režim celé obrazovky – a také návrh a vývoj procesoru. Stále získáte vzhled, pocit vysoké kvality a dobrou výdrž baterie, která vydrží asi dva dny po skutečném použití.

Honor 20 Pro – se službami Google:

Tento telefon je pro vás, pokud hledáte výkonný telefon Honor s mobilními službami Google. Tento telefon má procesor Kirin 980, RAM, 256 GB úložiště, 4000 mAh baterii a vestavěný snímač otisků prstů. Budete mít také přístup k flexibilnímu nastavení čtyřkamery, 48MP hlavního fotoaparátu, 16MP širokoúhlého fotoaparátu, 8MP fotoaparátu telefonu a 2MP hlavního fotoaparátu.

Honor X8 GG – široká škála funkcí:

Smartphony Honor x8 5g jsou smartphony základní nebo nižší třídy. Má to však také výhody, že jde o pozoruhodné zařízení, jako je procesor. Qualcomm Snapdragon 480+ je nejnovější SoC. Ve srovnání s předchozím modelem „honor X8“se Snapdragonem 680 je tento SD480+ výkonnější čip s nižším rozsahem, ale 5G modem. Tímto způsobem věříme, že výhoda uživatelů z výměny. Tělo smartphonu využívá tradiční tvarový faktor, který vkládá přední fotoaparát do zářezu ve tvaru kapky vody v horní části obrazovky. Na zadní straně je fotoaparát Honor X8 5G konfigurován třikrát.

Pokud jste milovníkem cti a chcete pro sebe nový smartphone, měli byste si koupit tento nový Honor magic 4 lite. Jeho funkce si jistě užijete i z dlouhodobého hlediska. Pokud si chcete plně užít jeho funkce a specifikace, měli byste si jej zakoupit a vyzkoušet.