Nebojte se experimentovat! Vyzkoušejte 4 způsoby, jak si zpestřit intimní život.

Stejně jako na každém aspektu vztahu je potřeba pracovat, vaši pozornost si zaslouží i sexuální stránka. Mnoha lidem v dlouhodobém partnerství se totiž do intimní oblasti zatoulá stereotyp a pocit, že tehdejší jiskra již zcela vyhasla. Naštěstí lze tento stav jednoduše zvrátit, a to tím, že vybočíte ze zajetých kolejí a vyzkoušíte dát věcem nový směr. Může se jednat nejenom o změnu obvyklého repertoáru, ale také o jiný čas či místo. O jaké zážitky můžete intimní chvilky sdílené s partnerem obohatit?

Divadlo za zavřenými dveřmi

Zejména muži mají rádi různorodost a po nějaké době se může stát, že ačkoliv ženu hluboce milují, partnerka se jim v sexuální oblasti okouká. Tento stav většinu partnerství neohrožuje, pánové si obvykle vystačí s koukáním na ženy v okolí či sledování porna. Jestliže však chcete váš sex zlepšit, není nic jednoduššího než si občas zahrát trochu jinou roli. Zjistěte si, jaké má váš protějšek sexuální fantazie a zkuste mu je splnit. Touží muž vašeho života po sestřičce, letušce či blonďaté školačce? Stačí pořídit si skvěle padnoucí kostým a vžít se do role. Uvidíte, s jak vášnivou reakcí se setkáte.

Chci tě vlastnit a ovládat

Ano, řeč je o trochu pikantnějších praktikách, kde se vášeň a láska mísí s malou (či větší) bolestí. Velká část mužů je dominantních a v intimních hrátkách by rádi měli nad svou partnerkou moc. Záleží už potom na vás samotných, abyste si určili pravidla a vyhranili praktiky, které chcete provozovat. Dominantní samozřejmě nemusí být pouze muži. Je mnoho žen, které s radostí dají svému muži pořádný výprask.

Pokud jde o dominantnějšího partnera, měl by přesně vědět, co se jeho protějšku líbí a kam až může zajít. Submisivní partner naopak musí dát jasně najevo, kde jsou hranice a tohoto schématu se držet. Tvrdý sex, svazování (např. populární shibari), škrcení, zakapávání voskem a podobné praktiky totiž mohou vést ke zranění toho druhého. Proto spolu komunikujte a nejlépe si určete heslo, které když jeden z dvojice vyřkne, hrátky okamžitě skončí.

Já, ty a gumový kamarád

Kdysi dávno přišli lékaři na to, že pokud je žena věčně nespokojená a nemá dobrou náladu, chyba bude nejspíše v jejím pohlavním ústrojí. To by se mělo masírovat a stimulovat tak, aby se žena uvolnila a takzvaná hysterie ji přešla. A tak se za zavřenými dveřmi ordinací snažili lékaři přivést stovky žen k orgasmu, avšak práce byla natolik namáhavá, že se zrodil přístroj, který tuto práci odvedl za ně. A tak spatřil světlo světa první vibrátor, jehož mladší a mnohem rozmanitější modely dělají ženám radost dodnes.

Proč tedy neusnadnit práci i svému protějšku a nepozvat do společného lože i vibrátor? Nejenom, že muži si od přírody rádi hrají (a vibrátor je přece hračka), ale také vy si užijete mnohem kvalitnější uspokojení. U vibrátoru to také nemusí skončit, sexshopy jsou doslova přeplněné nejrozmanitějšími pomůckami, které vám dají poznat dosud neznámé rozměry rozkoše.

Dotek, který pohladí tělo i duši

Není člověk, který by neměl rád masáže. Co však teprve masáže, které se nebudou věnovat jen klasickým místům, jako jsou záda. Erotické masáže jsou vítaným zpestřením pro každého, kdo by rád probudil vášeň a zkusil něco zcela odlišného. Velmi oblíbená je tantrická masáž, která se zaměřuje nejenom na fyzickou rozkoš, ale také na duševní a duchovní propojení. Sex je zde vnímán jako něco nadpozemského, jako spojení na úplně jiné úrovni. Pokud rádi experimentujete a chcete se nechat inspirovat, za vyzkoušení stojí i nuru masáž se speciálním gelem. Bonusem potom je, že masáže můžete absolvovat i v páru.

Facebookové komentáře

Přidat komentář