Nebankovní půjčky

Pokud rychle potřebujeme peníze, můžeme si sjednat půjčku. Na výběr se nám nabízí banky a nebankovní instituce. Druhá možnost představuje zpravidla snazší cestu. Nebankovní instituce vyřizují úvěry rychleji a často nezjišťují splátkovou minulost či příjmy. Jejich služby se však v mnohém liší. Dříve než uzavřeme smlouvu, se dobře seznamme s podmínkami. To neznamená jen úrok, ale také možnosti dřívějšího splacení a odložení splátek, kdyby se vyskytl výpadek v našem příjmu, například ztráta zaměstnání nebo problémy v podnikání.

Peníze bez doložení příjmu

Půjčku bez doložení příjmu má v nabídce CS Credit. Tento finanční produkt je určen opravdu pro každého. Na úvěr zde dosáhnou také lidé s nízkými příjmy, důchodci nebo nezaměstnaní. CS Credit nezkoumá ani registr dlužníků. Půjčit si lze až do výše 30 000 Kč na dobu do 30 měsíců, avšak pro první půjčku je stanoven limit 10 000 Kč, který se při včasném splácení navyšuje. Tento úvěr nám pomůže vyřešit nečekané výdaje, mezi které patří porucha domácích spotřebičů nebo havárie motorového vozidla. Stačí pouze vyplnit formulář na internetových stránkách http://pujcka-nebankovni-ihned.cz/.

Nebankovní půjčky pro podnikatele

CS Credit neposkytuje půjčky pouze fyzickým osobám. Se žádosti o úvěr se na tuto nebankovní společnost mohou obrátit rovněž podnikatelé. Především začátek podnikaní vyžaduje větší finanční hotovost na rozjezd zamýšlené činnosti. Banky jsou však ve vztahu k začínajícím podnikatelům spíše nedůvěřivé. Proto je mnoho lidí opouští s nepořízenou. Nebankovní půjčka pro podnikatele u společnosti CS Credit se dá vyřídit velice jednoduše, protože po nich není vyžadována výše příjmu a peníze dostanou i ti, kteří mají evidenci v registru. Také tento typ úvěru si lze sjednat z pohodlí domova bez zbytečného papírování jednoduše prostřednictvím kontaktního formuláře. Do něj uvedeme jen částku, kterou si chceme půjčit, a dobu splácení. Ná základě této žadosti nám bude vytvořen odpovídající úvérový produkt. Půjčky bez dokládání příjmu jsou u většiny nebankovních společností zpravidla dražší, ale toto pravidlo neplatí u CS Credit. Úvěry poskytované touto institucí jsou vždy bezpečné a diskrétní.

Facebookové komentáře

Přidat komentář