Nakupte si pohodlně kvalitní palivové dřevo

Máte doma kotel na pevná paliva, anebo krbová kamna či krb? Pak jednoznačně potřebujete kvalitní palivové dřevo, kterým budete po celou sezonu topit. I proto se vyplatí najít spolehlivého dodavatele, jenž vás dokáže efektivně zásobovat na dlouhou dobu. Výbornou volbou je společnost Optimtop s.r.o. řadící se mezi nejznámější online prodejce palivového dřeva v České republice. Podívejme se tedy na její nabídku podrobněji.

Vyberte si dřevinu dle vlastních preferencí

Na vytápění je určeno hned několik druhů dřevin. Optimální kombinace je volba jak měkkého, tak i tvrdého dřeva. Prvně jmenované je vhodné na roztápění, druhé dokáže vydržet hořet velmi dlouhou dobu a nabízí maximální možnou výhřevnost. Výbornou volbou z tvrdého dřeva je zejména buk, případně habr. Jestliže byste rádi udili, vyplatí se vsadit na ovocné stromy mající zcela specifické aromatické dřevo, které umí vytvořit to správné prostředí pro uzení. Díky tomu pak chutná vyuzené maso naprosto skvěle.

Dříví musí být suché

Určitě je třeba předeslat, že veškeré dřevo, které putuje do kamen, musí být vysušené. Společnost Optimtop s.r.o. proto nabízí prodej dřeva, které se vysušuje průmyslově a neobsahuje prakticky žádnou vodu. Díky tomu je jeho výhřevnost vysoká a v kouřovodu nebo přímo v kamnech se vám nebude usazovat dehet či ostatní nežádoucí látky, jež snižují efektivitu vytápění.

Dodávka dřeva na paletách

Velkou výhodou dodávky dříví u zmiňované společnosti je i fakt, že jej obdržíte přímo skládané na paletách. Nekupujte tak vzduch, jako je tomu při objednání sypaného dřeva. Navíc od 1 palety budete mít dopravu zcela zdarma! Objednávat můžete odkudkoli z celé České republiky prostřednictvím online formuláře na webu firmy, případně po telefonu. Vše je maximálně pohodlné a jednoduché. Nemáte-li tedy zásobu dříví na letošní sezonu, nemusíte zoufat.

Facebookové komentáře

Přidat komentář