Domů » ŽENY » Náhradní 20 mm řemínky na chytré hodinky

Náhradní 20 mm řemínky na chytré hodinky

Fotografie: náhradní řemínky na hodinky

Chytré hodinky a náramky zažívají v poslední době opravdový boom. Využívají je nejenom sportovci, ale i lidé, kteří chtějí zhubnout anebo si zkrátka jen oblíbili sportovní vzhled tohoto módního doplňku. Už dávno se nemusíte spokojit jen se základním náramkem, se kterým jste si je pořídili. Nyní si můžete pořídit hned několik náhradních v různých barvách a libovolně je střídat třeba podle nálady nebo outfitu.

Řemínky v různých materiálech a barvách

Pořiďte si krásné a barevné řemínky na chytré hodinky a noste třeba každý den jinou barvu. Vybrat si můžete z dlouhé řady variant určených pro různé značky, jako jsou například Xiaomi, Samsung, Huawei a další. Nabízí se i různé možnosti materiálu. Dáte přednost silikonovému či nylonovému, který je jako stvořený pro provozování sportovních aktivit, nebo preferujete spíše elegantní styl? V takovém případě pro vás budou jako stvořené kožené pásky, které dodají hodinkám na eleganci a módním vzhledu.

Občas dostává řemínek pěkně zabrat, obzvlášť pokud hodinky nosíte často v drsných venkovních podmínkách. Mohou se pak ušpinit, odřít nebo ošoupat. A i v takových případech vám nějaký ten další náramek do zásoby přijde vhod.

Náhradní náramky pro Apple watch

Pokud jste majiteli chytrých hodinek Apple watch, pak i vy si určitě z aktuální kolekce pásků a řemínků pro tyto modely vyberete. Apple watch náramek pořídíte v několika zajímavých designech. Dámy potěší třeba perforovaná varianta s kovovým zapínáním v atraktivních odstínech. Nabízí se možnost i silikonového materiálu, a to ve více než desítce barevných odstínů od neutrálních až po pestřejší. Pro různé volnočasové aktivity i běžné každodenní nošení vám přijde vhod nylonový náhradní řemínek pro vaše Apple watch, který je velice příjemný na nošení.