Nadčasové vybavení koupelny Viega

Koupelny Viega ladí s nejrůznějšími formami architektoniky. Co člověk, to styl, proto se můžete spolehnout na unikátní design i individualitu každého kousku vybavení. Bedlivě sledujeme světové trendy a přenášíme je do našich koupelen. A které Viega produkty právě letí?

Ovládací desky Viega

V koupelně nad toaletou nesmí chybět ovládací desky na splachování. Vybírat můžete z různých materiálů – dřevo, nerez, sklo a ty nejkvalitnější plasty. K dispozici máte až 50 designových variant, které se sladí s vaším stylem koupelny.

Pokud zařizujete koupelnu stylově, mrkněte do kolekce Visign for Style. Najdete tu i bezdotykovou ovládací desku.

Čekáte od své koupelny více estetiky a komfortu? Pak bude pro vás ta pravá modelová řada Visign for More. Vrací design zpátky k přírodě.

K ohromení hostů a návštěvy sáhněte po ovládacích deskách Visign for Public. Zaujmou svým minimalistickým stylem a praktičností.

A pro nenáročné máme připravenou řadu s klasickými kousky Visign for Life.

Vanové armatury Viega

Hlavním prvkem koupelny jsou koupací a sprchové vany. Dopřejí nám odpočinek a relaxaci, kterou si zasloužíme. Aby voda vždy měla správnou teplotu a koupání bylo příjemné, musí vše správně fungovat. A přesně to si berou na starost vanové armatury Viega.

Vanové armatury Multiplex a Rotaplex splynou s jakýmkoliv koupelnovým stylem. Jejich nadčasový design a nepatrná výška se v koupelně doslova ztratí. Vanové soupravy Multiplex Trio a Rotaplex Trio se zase stanou hlavním designovým prvkem soupravy.

Multiplex Trio F a Rotaplex Trio F budou ve vaší vaně za hvězdu. Napouštění ze dna vany nedělá žádný rámus, takže vás při napouštění nebude rušit zbytečný hluk.

Opravdovou moderní vychytávkou jsou vanové soustavy Multiplex Trio E. U nich si nastavíte napouštění vody pohodlně přímo z mobilu.

U vybírání odtoku sprchových vaniček máte jednodušší rozhodování než u armatur u koupacích van. Stačí, když si ujasníte, jestli chcete nízký odtok Tempoplex nebo vysoký Domoplex.

koupelny Viega

Žlábky a odtoky Viega

Žlábky a odtoky Viega zapadnou do každého stylu koupelny. Jejich kvalitní zpracování a moderní a strohý design se hodí k čemukoliv. U sprchového žlábku Advantix Clevia si můžete vybrat ze 4 různých vyměnitelných designů, které vám nabízíme ve 2 barevných provedeních. Snadná údržba pak potěší při úklidu koupelny.

Model Advantix vám nechá při plánování koupelny volnou ruku. Několikrát oceněný žlábek se přizpůsobí vašim nárokům a zároveň se spolehlivě zbaví i velkého množství vody.

A konečně žlábek Advantix Vario přizpůsobíte na milimetr přesně svým potřebám. Vymyká se všem zaběhnutým trendům, a přitom zapadne kamkoliv.

Vybavení koupelen Viega dodá vašemu bydlení styl a překvapí vás svou individualitou a výběrem. Udělejte ze své koupelny pohodlné relaxační místo, ze kterého se vám už nebude chtít ven.