Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Nabídky práce pro každého na portále HitPrace.cz

Nabídky práce pro každého na portále HitPrace.cz

Fotografie: HitPrace.cz-nabídky práce pro každého

Ačkoliv dle dat českého statistického úřadu se nezaměstnanost meziročně snížila o 0,1 %, koronavirus nasadil české ekonomice velkou ránu. Firmy se nyní potýkají s propouštěním zaměstnanců, herecké celebrity přišly ze dne na den o práci bez vlastního přičinění.

Pokud i vy jste ve stejné situaci, nebo jen chcete změnu a poohlížíte se po lepší pracovní nabídce, pak portál HitPrace.cz je určen přímo vám.

Pracovní nabídky z celé ČR na jednom místě

HitPráce.cz vám ušetří čas s hledáním nového místa. Získáte rychle a přehledně nabídky práce z celé ČR, a to z mnoha různých zdrojů. Inzerují zde pracovní agentury, jako je například Randstad, Grafton, Manpower, dále zde najdete pracovní nabídky z úřadu práce, ale i od jednotlivých zaměstnavatelů, kteří pod agentury nespadají. Díky tomu nemusíte hledat už na jiných pracovních portálech a ušetříte si tak spoustu času i energie.

Najděte si brigádu nebo práci v Praze

Každý den přibývají nové profese z různých lokalit. Aktuálně zde najdete více než 100 000 nabídek práce. Nejvíce hledané jsou ovšem práce v Praze. Z dat českého statistického úřadu vyplývá, že v Praze je průměrná měsíční mzda oproti ostatním krajům nejvyšší, a tak pracovní pozice z kategorií  práce Praha i brigády Praha jsou nejvíce vyhledávané a velmi rychle obsazované.

Získejte náskok před ostatními a nastavte si „hlídacího psa“

Pokud tedy nechcete o vaší vysněnou pracovní pozici přijít, nastavte si tzv. hlídacího psa. Jedná se o službu zdarma, kterou HitPráce.cz nabízí všem uchazečům. Je to velmi jednoduché. Stačí nastavit pouze lokalitu v které práci hledáte a okruh. Tedy do jaké vzdálenosti od dané lokality jsou pro vás pracovní nabídky zajímavé. Pak už jen stačí vyplnit e-mailovou adresu a díky tomu získáte náskok před ostatními uchazeči.

Hlídací pes vám pošle upozornění na pracovní nabídky okamžitě po zveřejnění inzerátu ve vámi určené lokalitě a díky tomu získáte obrovský náskok před ostatními uchazeči.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *