Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Na co se zaměřit před zakoupením přechodové bundy?

Na co se zaměřit před zakoupením přechodové bundy?

Fotografie: přechodová bunda

Nechcete se každé jaro a podzim zaobírat tím, v čem půjdete ráno do té zimy venku, když odpoledne bude zase teplo? Řešení je vcelku jednoduché – pořiďte si přechodovou nebo chcete-li přechodnou bundu. Pravda je taková, že spousta z nás v proměnlivém počasí začátku a konce zimy buď ráno mrzne nebo se odpoledne potí v zimní bundě. Díky přechodové bundě vám ale bude dobře celý den. Nanejvýš si pod ni ráno vezmete lehkou mikinu, kterou odpoledne schováte do vaší aktovky nebo do batohu.

Než si půjdete vaši novou pánskou přechodovou bundu koupit, zamyslete se nad několika věcmi a podle nich proveďte finální výběr oblečení.

Styl oblékání

Bunda je důležitou součástí našeho outfitu. A musíme si uvědomit, že zatímco neoblíbené tričko schováme pod mikinu, bunda je vždy ta poslední vrstva oblečení, a tak je vždycky všem na očích. Navíc je běžné, že kabáty a bundy s námi prožijí hned několik sezón. Proto je důležité, abychom si vybrali takovou, která nás po týdnu nošení neomrzí a bude se hodit k většině oblečení, které máme v šatníku. Pokud máte většinu oblečení a bot například ve sportovním stylu, vyberte si prošívanou nebo softshellovou přechodovou bundu.

Padnoucí velikost

Existuje spousta typů přechodových bund. Ať už mluvíme o sportovních a elegantních střizích, drsňáckých bomberech, rockerských křivácích nebo o svršcích takzvaného městského stylu, které si můžete vzít jak do práce, tak na jarní open air festival. Kamkoliv ve své bundě půjdete, vždy byste se v ní měli cítit dobře. To se vám ale v nepadnoucím modelu nepovede.

Nezáleží jen na střihu oblečení, ale také na správně zvolené velikosti. Pokud hodláte nakupovat online, ale nejste si svou velikostí jisti, vždy si dohledejte tabulku velikostí daného obchodu, změřte se a porovnejte s ní své míry. Jen tak můžete mít jistotu, že ve vaší nové přechodové bundě nebudete “plavat”, nebo že vám naopak nebude těsná tak, že ani nerozpažíte.

Cena

Také cena produktu by měla být při rozhodování o koupi důležitým faktorem. Všichni máme nějak omezený rozpočet nebo jednoduše nechceme utrácet hodně peněz za oblečení. Podřizovat volbu oblečení ceně je samozřejmě naprosto v pořádku. Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří si hlídají rozpočet, máme pro vás skvělý tip. Pánské přechodové bundy v obchodě Bolf jsou nejen módní a kvalitní, ale také jejich cena vám vykouzlí úsměv na tváři.

Barva a design oblečení

Říká se, že barva oblečení dokáže ovlivnit naši náladu a také to, jak na druhé lidi působíme. To platí i v případě přechodové bundy. Vybírejte si z barev, které vám jsou příjemné a půjdou dobře kombinovat s barvami vašeho ostatního oblečení. Pokud máte většinu kalhot černých, doporučovali bychom vám sáhnout po jiné barvě bundy. Jednobarevné outfity jsou už dávno z módy.

Co naopak z módy v rámci jarních a podzimních bund nevychází, jsou designové doplňky, jako třeba nášivky, nápisy, ozdobné zipy a druky. Pokud rádi nosíte extravagantnější modely, i vy si z nabídky přechodových bund jistě vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *