Moodo: Nová značka dámského oblečení míří na český trh

Máte už dost módních řetězců, jejichž trička, šaty a kabáty vídáte na každé druhé? Jestli chcete nosit originálnější oblečení, volte méně známé značky. Že jsou zpravidla dražší? Nemusí tomu tak vždy být. Zkuste se zaměřit třeba na začínající výrobce. Příkladem může být značka Moodo právě vstupující na český trh.

Moodo je sice novinkou na českém trhu, nicméně v domácím Polsku si už deset let drží stabilní pozici. V současné době má v zemi přes 130 obchodů. U nás ji zatím koupíte především online, například v e-shopu Different.cz.

Oděvní značka pro moderní ženy

Moodo cílí výhradně na ženy. Konkrétně na ty, které oceňují pohodlí a stylové zpracování, nicméně nechtějí v obchodě nechat půlku své výplaty. Sází na ženskost, energický vzhled a samozřejmě současné trendy. Bojíte-li se být originální, raději jděte o dům dál, protože dámská trička Moodo a další kousky rozhodně originální jsou.

Nakupte letní výbavu

Aktuálně je k dostání letní kolekce, což znamená trička, šortky, sukně či nádherné dámské šaty Moodo. Největší výběr šatů seženete kolem tisícovky, což je ve srovnání s jinými prémiovými značkami pěkná cena. Navíc je zaručené, že s nimi budete originál. Minimálně do té doby, než se značka dostane trošku do povědomí i u nás v Čechách.

Pod značkou Moodo se prodávají kousky na každodenní nošení, ale i formálnější oděvy, s nimiž se nemusíte stydět jít na svatbu, důležitou firemní schůzku či jinou událost. V letní kolekci najdete stylové sako, vzdušnou halenku, volné šaty, ale i barevné doplňky.

O kvalitu se vůbec nebojte

Z Polska pochází několik módních řetězců a možná už s nějakým z nich máte neblahé zkušenosti. Posunuté švy, vytahaná trička, vybledlé barvy. Toho se u Moodo nedočkáte. Vždyť už jenom to, že se prodává na e-shopu Different.cz vedle takových módních ikon, jako jsou Desigual, Toms či Calvin Klein, mluví za své. Tak vyzkoušejte novinku na českém trhu, originální dámské oblečení Moodo vás nezklame.