Monese recenze, to je revoluční systém mezi britskými bankami

Chystáte se studovat ve Velké Británii, rádi byste za La Manche vyrazili za dlouhodobou pracovní nabídkou? V tom případě by vám řadu věcí nejen na začátku usnadnil vlastní bankovní účet, ale průměrná britská banka bude se založením účtu cizinci jednat dosti neochotně. Naštěstí je zde online varianta, která je nejen rychlejší, ale i administrativně mnohem méně náročná. Do týdne můžete mít svou novou platební kartu doma – a pak už jen koupit letenku na cestě za dobrodružstvím v zemi Alžběty Tudorovny nebo Williama Shakespeara…

Bez poplatků, vedení účtu je zcela zdarma

Existuje samozřejmě několik variant Monese účtu, ta základní je k dispozici bez měsíčních poplatků, vedení účtu, debetní karty nebo příchozí platby jsou zdarma. Účet můžete mít vedené nejen v britských librách, ale také v eurech. S účtem Premium budete mít možnosti výběrů z bankomatu i zahraničních plateb kartou bez limitů, měsíční poplatek činí necelých patnáct eur. V základní verzi bude výběr z bankomatů zdarma omezen hranicí 200 euro/GBP, zahraniční platby kartou pak částkou dva tisíce euro.

S aplikací půjde všechno velmi snadno. Monese recenze vám stručně popíše, na co se můžete těšit, stačí si ji jen stáhnout z AppStore nebo Google Play. Pokud při registraci uvedete kód LIBOR249, získáte navíc 15 euro nebo liber, záhy po provedení vaší vůbec první platby kartou. A to je přeci velmi příjemný start, že?

Jednoduché nastavení trvalých příkazů i žádostí

Požádat o platbu přítele nebo nastavit opakující se platbu, u které se v českých zemích vžilo označení „trvalý příkaz“. I to samozřejmě Monese umožňuje, velmi dobře se spáruje i s Curve kartou, která může sjednotit všechny vaše platební karty do jediné – a ušetřit tím pádem místo nejen v peněžence nebo kapse. Nakonec, proč si neudělat život o trochu jednodušší, že?

 

Facebookové komentáře

Komentáře

 1. Eva Gieslová
  Odpovědět

  Dobrý den,
  při registraci jsem neměla možnost zadat kód na slíbených 15 liber. Jak to, prosím , napravit?
  Děkuji za odpověď.
  Eva Gieslová

Přidat komentář