Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Moderní erotické hračky pro muže. Které a jak vybírat?

Moderní erotické hračky pro muže. Které a jak vybírat?

Erotické pomůcky pro muže jsou stále sofistikovanější. Potěšení, které přinášejí, je stále intenzivnější. Výrobci uvádějí na trh každý rok vylepšené osvědčené modely i zcela nové inovativní produkty poskytující nevšední intimní uspokojení. Na co při výběru nezapomenout?

Vzrušující pomůcky plné benefitů

Erotické pomůcky nejsou vynálezem moderní doby. Podle historiků provázejí lidstvo více než 30 000 let. Jejich používání nemá vliv pouze na sexuální rozkoš, ale velmi pozitivně působí na psychické i fyzické zdraví (nejen) mužů.

Kromě toho, že přinášejí slast, relax, zábavu a uspokojení, napomáhají erekci a zlepšují její kvalitu, snižují hladinu stresu a agresivity, omezují úzkostné a depresivní pocity, některé z nich jsou i ideální pomůckou pro prevenci zdravotních problémů spojených s prostatou (zánět prostaty, rakovina prostaty).

  • Věděli jste, že prostata je mužský bod G? Obsahuje tisíce jemných nervových zakončení a je ještě více citlivější než samotný penis. Orgasmus dosažený stimulací prostaty je podle mnoha mužů považován za ten nejintenzivnější.

Erotické hračky už nejsou tabu

Doby, kdy ženy (výjimečně muži) schovávaly osamocený vibrátor na dně šuplíku jsou pryč. Ve specializovaných sexshopech a především v jejich online verzích je k dostání nepřeberné množství erotických pomůcek.

Pro všechna pohlaví, ve všech cenových relacích. U mnohých není na první pohled ani patrné, k čemu slouží, jiné jsou designovými kousky vhodnými pro sběratele potěšení, které si můžete směle vystavit na čestné místo.

TOP 5 moderních pomůcek pro mužskou extázi

High-tech masturbátor

Zapomeňte na obyčejné masturbátory na ruční pohon. Vybírejte z těch, které mají několik programů a vibračních módů, vyhřívání a futuristický design.

Anální kolík se stimulátorem varlat

Speciálně tvarovaný vibrátor slibuje nekonečnou rozkoš díky vibrační stimulaci prostaty a varlat zároveň. Dvojitá stimulace a různé intenzity vibrací.

Love doll

Zapomeňte na nafukovací panny. Dokonale pevné a realistické panny ze silikonu nebo TPE  sice mají vysačku s pořizovací cenou trochu vyšší, ale umí poskytnout vysoce realistický zážitek z orálního, análního i klasického sexu (včetně líbání) v mnoha polohách.

  • Tyto nejmodernější erotické pomůcky si můžete vyzkoušet v prvním pražském nevěstinci s love dolls jménem Naughty Harbor. Bez námitek splní nejtajnější erotické sny a touhy. Třeba o milování ve třech (bez nevěry).

Kroužek na penis? Vibrační!

Vibrující kroužek pomůže dosáhnout vysokého a dlouhotrvajícího ztopoření. Prodlouží erekci a kromě stimulace penisu potěší i klitoris partnerky.

Rozvibrujte močovou trubici

Speciální vibrační dilatátor slouží ke stimulaci pánské močové trubice. Snadno se zavádí a je voděodolný. Několik vibračních stupňů umožňuje mužům zažít nezapomenutelný orgasmus. Do objednávky přihoďte i lubrikační gel na vodní bázi.

Na co nezapomenout při výběru erohračky pro muže

Předpokládáme, že hračku pro zpestření sexuálního života budete vybírat pro partnera, milence, nanejvýš dobrého kamaráda. Pokud chcete dárkem tohoto charakteru obdarovat svého rodinného příslušníka či šéfa (což nedoporučujeme), pouštíte se na hodně tenký led. Než odkliknete objednávku, zamyslete se…

  • Jedná se o první kousek do budoucí sbírky? Pak volte tradiční kousek vhodný pro začátečníky (erekční kroužek, masturbátor) s klasickým designem.
  • Vezměte v potaz povahu a charakter daného muže. Pomůcka pro konzervativního gentlemana se bude lišit od té pro volnomyšlenkářského experimentátora.
  • Vybírejte s citem. Navnímejte konkrétního muže a hledejte to, co by se mohlo primárně líbit jemu a ne vám.
  • Důležitou roli hraje míra důvěry a otevřenosti ve vašem intimní životě. Pokud jste na začátku, vyhněte se pomůckám pro pokročilé a specifické uživatele (hračky pro elektrosex, zvětšovač penisu, anální potěšení, hard BDSM).
  • Při výběru erotických pomůcek vždy kontrolujte zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Myslete na to, že nízká cena může signalizovat horší kvalitu. Při kontaktu s kůží a citlivými sliznicemi pohlavních orgánů se do těla mohou dostat škodlivé chemické látky velmi rychle.
  • Umocněte předání dárku speciální atmosférou. Romantická večeře, předehra v podobě partnerské masáže, afrodiziakální dobroty, sklenka dobrého vína a úsměv pomůže překonat případné počáteční rozpaky.