Přeskočit na obsah
Domů » AUTO MOTO » Máte rádi své auto? Dávejte pozor na nekvalitní autodíly

Máte rádi své auto? Dávejte pozor na nekvalitní autodíly

Fotografie: autodíly

Každý provozovatel automobilu chce, aby jeho plechová láska jezdila co nejdéle. To znamená samozřejmě poctivou údržbu, vhodné opravy, a především kvalitní autodíly. Dávejte pozor nejen při výběru mechanika, ale i samotných součástí vašeho auta.

Pozor na nekvalitní šunty

Automobilový trh je v současné zaplavován rádoby kvalitními značkami, lákajícími na velmi nízké ceny. Tyto díly jsou k nám dováženy převážně z asijských zemí a nemají potřebné certifikáty, zkoušky, a kvalitativně se jedná o opravdu nebezpečné zboží pro vaše auta.

Jestli chcete zůstat během jízdy v bezpečí a zaručit dlouhou životnost svého vozu, nakupujte autodíly jen od prověřených dodavatelů! Nekupujte neznámé pseudoznačky a nenechte se zlákat jejich cenovkou. Úspora několika stovek nenahradí následné velmi drahé opravy, či dokonce vyhození celého auta (v lepším případě bez vašeho zranění).

Prvním předpokladem je koupě dílů jen od ověřených českých společností, jejichž příkladem je dodavatel Autodíly Vojkov s.r.o. Široký výběr a pouze ověřené kvalitní díly jsou u zmíněného prodejce samozřejmostí.

Potrpte si na kvalitu a vaše auto se vám odvděčí

Věřte nám, že mnohem více ušetříte, když se zaměříte jen na kvalitní autodíly. Ať už je řeč o pneumatikách, nebo o mnohem složitější převodovce, nesnažte se uškudlit každou korunu. To neznamená pořídit to nejdražší, co se dá sehnat, ale spíše přemýšlet o poměru cena/výkon.

S tímto poměrem vám zaměstnanci Autodílů Vojkov velmi rádi poradí a pomohou vám vybrat to nejlepší pro vaše auto. Doufáme, že se co nejméně z vás nechá zlákat nekvalitními šunty, protože se vážně jedná o zdraví a životy vás i ostatních účastníků provozu. Neriskujte a spolupracujte jen se spolehlivými prodejci, kteří dodržují potřebné zákony.