Masážemi ke zdravému sebevědomí

Masáže jsou dnes oblíbené již pro ten pocit příjemného uvolnění. Ale masážemi můžete získat mnohem více. Odbouráte stres, zbavíte se přebytečného tlaku, v žilách vám ožije nová energie. A to není zdaleka vše. Vyzkoušejte masáže, díky kterým objevíte kouzlo vašeho těla a nabudete sebevědomí.

Smyslné masírování olejem

Již v dávných dobách se k masírování používaly různé oleje s přídavkem jemného písku a pryskyřic z různých dřev, jež měly účinek masáže zesílit. A proto i v současném světě se masáže olejem staly významným prvkem thajské i japonské medicíny. Olej (aromatický) v průběhu masírování působí jak na unavenou mysl, tak i na tělo masírovaného. Vonné oleje se také používají při erotické masáži. Erotická masáž společně s olejem vám navodí celkovou relaxaci a uvolnění organismu, zbavíte se migrény, uvolníte zatuhlé svalstvo, vaše unavená mysl ožije a začnete samovolně pociťovat lásku k vlastnímu tělu.

Erotika a masáž

A tu vám ještě může znásobit erotická nuru masáž. Potřebujete novou koncentraci, sílu a sebevědomí, poznejte jak chutná jemnost doteků. Nuru masáž pochází z Japonska a používá se při ní speciální gel z mořských řas. Na mokré pokožce klouže a nezanechává na ní mastný film. Masérka bude po vašem natřeném těle klouzat a svými pohyby vás bude masírovat. Prostřednictvím jejich doteků pocítíte energii, slast, živočišnou touhu. Co může být lepší pro vaše sebevědomí? I když ona bude klouzat po vašem těle, vaše tělo bude to, co budete vnímat nejvíce. Ucítíte v něm velkou sílu a znovuobjevíte své ego.

Tanec, masáž a harmonie

Kdo chce pečovat o svou duši, musí jít k ní přes svou tělesnou schránku. Pokud si chcete užít dokonalou masáž, nechte si k ní i zatančit. Vždyť tanec je vášní sám o sobě. Erotické masáže nabízejí jako „předehru“ svůdný tanec samotnou masérkou před vaší masáží. Budete se divit, ale takový začátek masáže je většinou velmi lechtivým i harmonickým zážitkem. Proto je tento druh erotické masáže doporučován pro zpestření a získání většího sebeuvědomění (i sexuálního probuzení) také ženám či párům.

Facebookové komentáře

Přidat komentář