Dopřejte si romantickou masáž v pohodlí své ložnice

Smyslná vůně a romantické tlumené osvětlení… načechrané peřiny, které přímo svádí k partnerským radovánkám… Ať už jste s partnerem měsíc nebo deset let, alespoň občasná romantika by měla vaším vztahem přirozeně proplouvat v pravidelných intervalech. Jen tak si ušetříte nepříjemné okamžiky, ve kterých si plánujete sex na každou druhou středu v měsíci. A co může být smyslnější než jemná masáž, která se může mrknutím oka změnit v něco peprnějšího?

Nepodceňujte lubrikaci

Aby však při romantické masáži nedošlo místo pokračování v podobě erotických okamžiků spíše k nepříjemným pocitům a otrávenosti obou stran, je nutné použít ideální lubrikační prostředek.

Pro masáže se obzvláště hodí masážní olej. Olejíčky jsou na pokožce extrémně příjemné, a navíc vás na romantické okamžiky navnadí i svou vůní.

Masážní oleje však mají oproti lubrikačním gelům i svá omezení. Pro navození atmosféry se hodí skvěle, ale na pokračování masáže se ujistěte, že vám doma nechybí ani silikonový lubrikační gel.

Výhody silikonového lubrikačního gelu

Na trhu s lubrikačními gely si v posledních letech získávají velkou oblíbenost gely na vodní bázi. Přestože mají mnoho předností, pro masáž i samotnou soulož klasický silikonový gel nic nenahradí. Zvlášť při masáži i samotné souloži se jedná o skvělého společníka s extrémně příjemnou sametovou strukturou a snadnou aplikací.

Oproti gelu na vodní bázi i pouhá kapička funguje velmi dlouho a nestane se vám tak, že byste při masáži či samotném spojení svých těl museli gel každou chvilku doplňovat. K tomu je skvělým doplňkem také při hrátkách a masážích ve sprše či ve vaně.

Jediná chvíle, kdy se hodí sáhnout po vodní variantě je, když chcete při masáži použít silikonovou hračku.

Výběr správného gelu je tak trochu věda

Na trhu se však nachází nepřeberné množství značek gelů a vybrat ten správný může být věda. Zvlášť pokud vám skutečně záleží na jeho kvalitě a nechcete zbytečně zatěžovat přírodu ani svou pokožku. Pokud se o lubrikačních gelech a o jejich složení chcete dozvědět více, doporučujeme vám k prostudování článek Vše o lubrikačním gelu od Sexshopik.cz.