Domů » CESTOVÁNÍ » Máme pro vás skvělý tip na dovolenou s dětmi v ČR

Máme pro vás skvělý tip na dovolenou s dětmi v ČR

Uvažujete, kam vezmete děti na výlet nebo k jakému moři se letos vydáte na dovolenou, abyste neutratili příliš, ale všichni byli spokojení? Zapomeňte na moře a pojměte to letos jinak. Přijeďte si užít zábavu do westernového městečka na Vysočině! Šikland je zhmotněním dětských snů.

Dovolená s dětmi v ČR nemusí být jen o chození po památkách či přírodě. Ostatně tohle baví spíš rodiče, děti z takových aktivit příliš nadšené nebývají. Pro ty musíte vymyslet něco akčnějšího – například hraní si se zvířátky, skákání na trampolíně, koupání se v bazénu, paintball, sledování ohňové show, taneční kurz, tvořivou dílničku. A tohle všechno vám nabídne dovolená na Vysočině v Šiklandu.

Tohle byste u moře nezažili

Dovolená v ČR na Šiklandu bude taková, jakou si ji uděláte, rozhodně ale ne nudná. Samotný areál je obrovský a na trochu vzdálenějších místech (do 3 km) najdete ještě strašidelný zámek Draxmoor a military offroad arénu, které jsou součástí Šiklandu. Zažijete tady všechno od krásných divadelních představení přes napínavé ohňové show až po festivaly dobrého jídla. Záleží na tom, v jaké části prázdnin se sem vydáte. Přes týden totiž probíhají pravidelné akce (taneční a westernová vystoupení, divadelní představení aj.) a téměř každý víkend se zde koná něco speciálního. Na sezónu léta 2019 jsou připravené například Velká ohňová show, Truck Arena, Létohrátky se zvířátky, Americký den a mnoho dalších akcí.

Pobyt si upravíte dle svých představ

Láká vás dovolená v Česku v přírodně zařízené roubence? Máte ji mít. Upřednostňujete komfort hotelu? Šikland ho nabízí. Rádi byste si vyzkoušeli, jaké je spát v teepee? I takové netradiční přespání si tady domluvíte. Šikland prostě plní sny, a to nejen ty dětské. Je největším přírodním zábavním areálem v ČR, a tak by byla ostuda, kdyby ho vaše děti nepoznaly.

Nejen na dovolenou, ale i na výlet

Šikland je důkazem toho, že letní dovolená v Česku nemusí být nuda. Pokud však upřednostňujete moře nebo hory, vydejte se sem aspoň na víkend. Stojí to za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *