Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » ZDRAVÍ » Magnetoterapií proti bolesti

Magnetoterapií proti bolesti

magnetoterapie

Ztěžuje vám život bolest? Tak se jí zbavte. V některých případech vám pomůže magnetoterapie!
Magnetoterapie je poměrně rozšířenou terapeutickou metodou pohybující se někde na pomezí biologie a fyziky. A velmi starou. Magnetid k tišení bolesti a hojení ran používal již Hippokrates. Následovaný starověkými Etrusky a Číňany.

Pulzní magnetoterapie

V současné alternativní medicíně se nejčastěji používá pulzní magnetoterapie, která slaví úspěchy především při léčbě degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu.
Proto je tato terapie součástí lázeňských procedur.

Protizánětlivý a analgetický účinek

Hlavní přínos magnetoterapie spočívá v jejím výrazném protizánětlivém a analgetickém účinku stejně jako zlepšení prokrvení ošetřované oblasti a snížení svalového napětí. Účinná se ovšem ukazuje i při léčbě celé řady onemocnění v čele s atritidou, artrózou, Bechtěrevovou nemocí a bércovými vředy.

Mononukleóza, pásový opar i bércové vředy

Magnetoterapie ale ulevuje i od bolestí páteře, kloubů, hlavy, nártů a kotníků. Pomáhá pacientům s hemoroidy, pásovým oparem i polyneuropatií. V seznamu chorob, od jejichž příznaků magnetoterapie dokáže ulevit, je ovšem i infekční mononukleóza, tinnitus a vyhřezlá ploténka. A spousta dalších, jejichž seznam najdete na stránkách zivotbezbolesti.eu.

Magnetoterapie v domácích podmínkách

Dobrou zprávou je, že k tomu, abyste si mohli dopřávat pozitivních účinků magnetotrapie, nemusíte chodit daleko. Pulzní magnetoterapii si můžete pravidelně dopřávat i v pohodlí svého domova. To umožňují přístroje na domácí používání Biomag.

Poraďte se s odborníky

Vaší pozornosti by neměly uniknout především přístroje Biomag Lumina 3D-e, Lumio 3D-e. Ve všech případech se jedná o moderní certifikovaná zdravotnická zařízení určená pro využití v domácnosti, ale i klasické a veterinární medicíně. Volbu konkrétního modelu doporučujeme zkonzultovat s lékařskými poradci ze společnosti Biomag (jejich kontakty najdete na již zmíněných stránkách zivotbezbolesti.eu).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *