Benefity lash liftingu aneb 6 důvodů, které vás přesvědčí navštívit salón

Benefity lash liftingu pokrývají jak vizuální stránku věci, tak i tu zdravotní. V následujícím článku zjistíte, jaké konkrétní výhody vám může přinést lash lifting v porovnání s jinými metodami a možná se tak vyvarujete případným nepříjemnostem. Tato metoda, pracující pouze s vlastními řasami, je vhodná pro všechny typy řas, proto tyto rady jistě ocení jak ženy, tak muži.

Benefity lash liftingu – 6 hlavních výhod

· lepší vzhled obličeje

· je vhodný pro všechny typy řas

· je vhodný pro lidi trpící alergií

· vyživuje slabé řasy a posiluje jejich růst

· pracuje pouze s vlastními řasami

· je nenáročný na údržbu

Lepší vzhled obličeje

Když jsou řasy v přirozeném stavu, mohou růst rovně nebo dokonce směrem dolů, takže se jejich rozměr zdá být opticky kratší. Lash lifting nabízí řešení pro tyto problémy. Opticky zvětší a rozjasní oči, zvýrazní přirozenou linii řas a celý obličej tedy působí lepším dojmem. Na upravené řasy není potřeba používat kleštičky a také samotná aplikace řasenky je mnohem jednodušší.

Je vhodný pro všechny typy řas

Procedura lash liftingu není vhodná pouze pro klienty s dlouhými a hustými řasami, ale je určena pro téměř každou délku a tloušťku řas.Naopak, tato metoda může pomoci lidem, kteří mají své řasy ve špatném stavu, směřují jim rovně či dolů nebo mají své řasy extrémně krátké. Nutností je konzultace s odborníkem, který podle sdělených očekávání přizpůsobí tvar požadavkům.

Je vhodný pro alergiky

Velkým benefitem lash liftingu je jeho hypoalergenní složení. Tato metoda nepoužívá stejné lepidlo, které bývá častým problémem u prodlužování řas. Po vyčištění řas a oddělení spodních řas od horních dochází k přilepení tzv. silikonového štítu ke kůži pomocí hyporalergenního lepidla. Lepidlo se aplikuje na vrchní část štítu a řasy se přejíždějí tak, aby získaly požadovaný tvar.

Vyživuje slabé řasy a posiluje jejich růst

U lash liftingu se řasy přichytí k tzv. 3D Power Pad. Pro získání a zafixování požadovaného tvaru se aplikují speciální přípravky, které jsou velice šetrné k očnímu okolí a zároveň dodají řasám potřebnou výživu pro jejich růst a objem.

Pracuje pouze s vlastními řasami

Tato procedura je vhodná pro ty, kteří nechtějí aplikovat umělé řasy. Lash lifting pracuje pouze s vlastními řasami a nedochází tedy k jejich zatěžování, ani aplikaci dráždivých lepidel. Pomocí aplikace výživné kůry dochází k zvětšení a prodloužení přírodní řasy do požadovaného stylu, umělé řasy tedy nejsou potřeba.

Je nenáročný na údržbu

Zatímco v případě umělých řas je nutná velká opatrnost – při umývání obličeje, při usínání, při oblékání a spoustě dalších činností, u lash liftingu tato opatření nejsou zapotřebí. Proto, že se jedná o přírodní řasy, nehrozí zde poškození či utrhnutí řas. Samozřejmostí je také možnost používat řasenku a jiné druhy očních líčidel, i přesto, že ve většině případů nejsou potřeba. Průměrná výdrž lash liftingu je osm týdnů, poté začínají růst nové řasy, které mají jiný tvar než ty po aplikaci. U každého je však růst nových řas individuální. Přesto je účinek této metody minimálně dvakrát delší než při aplikaci umělých řas.

Lash lifting je tedy velice lákavou alternativou na prodloužení řas a zlepšení celkového vzhledu. Jeho velkou výhodou je zejména možná aplikace na všechny typy řas a také vyživující účinky zlepšující kvalitu vlastních řas. Tuto metodu určitě ocení lidé trpící alergií na lepidlo používané při aplikaci umělých řas. Lash lifting fungující na bázi oživení vlastních řas dodává přirozený vzhled a velkou výhodou je také jeho nenáročnost na údržbu.

Patříte i vy k těm, kteří nechávají vzhled svých řas v rukou odborníka? Preferujete umělé řasy nebo máte již zkušenost s lash liftingem? Budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte o vaši zkušenost!