Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Křovinořezy Honda – ideální pomocník!

Křovinořezy Honda – ideální pomocník!

I prořezávání křovisek vás bude bavit, pokud si pořídíte kvalitní 4-taktní křovinořez Honda.  Honda svou první sekačku se 4-taktním motorem vyrobila v roce 1978 a tím určila nové standardy pro benzínové sekačky. V současné době dala laťku pořádně vysoko a křovinořezy Honda patří mezi špičkové výrobky. Čím se křovinořezy Honda od konkurenčních výrobků liší? Motorovou a ergonomickou části, kde je kladen velký důraz na dokonalé vyvážení stroje a rovnoměrné zátěže na tělo obsluhy. Honda používá pouze benzín (Natural 95) bez příměsi oleje. A co si uživatele cení nejvíce? Křovinořez lze natáčet a jakkoliv přetáčet, aniž by provozní kapaliny přetekly.

Čtyřtaktní křovinořez Honda – lehké startování

Zvláštnosti nabídky křovinořezů a vyžínačů Honda je model UMR 435 L – motor je nesen na zádech obsluhy a tyč s hlavou je ohebná. S tímto strojem se velmi jednoduše dostanete do úzkých a špatně dostupných míst.   Díky zkušenostem a dlouhým rokům výzkumu v oblasti konstrukce motorů se  nízkoúdržbový 4-taktní motor stal zdravým srdcem křovinořezů. Dodává silný a spolehlivý výkon při čistším chodu a nižších emisích. Obsahuje i systém automatického sytiče, což je stejná technologie, jakou najdete i ve vozech či motocyklech značky Honda. Startování je tak lehké, další výhody křovinořezů a vyžínačů Honda- nízké vibrace, nastavitelný úhel měkčené rukojeti a výrazně nižší hlučnost. A díky žací strunové hlavě Tap & Go nemusíte stroj vypínat, abyste ručně odvinuli novou část struny.

Profesionálové ocení křovinořez Honda s dělenou hřídelí

Křovinořez Honda s dělenou hřídelí Versatool umožňuje pouhým zacvaknutím měnit nástavce. Čtyřtaktní křovinořez má důmyslný žací nůž. Tyto speciální nože jsou navrženy tak, aby se po nárazu do pevné překážky nezlomily, ale ohnuly.  Ohnutím čepele se pohltí energie nárazu, díky čemuž je takové řešení mnohem bezpečnější. Také se zcela eliminuje riziko dalšího poškození křovinořezu, což vám ušetří starosti, čas i těžce vydělané peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *