Domů » SPORT » VELOKLASIK, to je krásná a elegantní cyklistika s cyklo dresy Café du Cycliste

VELOKLASIK, to je krásná a elegantní cyklistika s cyklo dresy Café du Cycliste

Cyklo dres

Z cyklistiky se v poslední době čím dál více stává módní záležitost. Stylové však nemusí být jenom kolo a helma, ale i oblečení. Obyčejné sportovní tričko nahraďte cyklistickým dresem a hned jste o úroveň jinde. Obzvlášť pokud se jedná o jedinečný prémiový dres na kolo.

Kde jinde byste hledali prémiové módní značky než v módou proslulé Francii. Právě tam, ve francouzském Nice, se před několika lety začala psát historie značky Café du Cycliste. Je inspirovaná mořem, horami a vším, co k tomuto krásnému městu patří. A prodává se u nás v ČR!

Vnímejte cyklistiku jako životní styl

V malém cyklokrámku v Praze nedaleko nádraží Modřany vás s úsměvem uvítá Patrik, cyklista celou svou duší. Práce ve společnosti Veloklasik je nejen jeho obživou, ale i životní vášní. Veloklasik je totiž více než jen prodejna elegantních funkčních prémiových cyklodresů. Nemusíte si sem chodit nic kupovat. Stačí přijít nasát cyklistickou atmosféru.

V útulném krámku Veloklasik si sice můžete koupit cyklistický dres nebo nové tretry, ale zákazníci a cyklističtí nadšenci si sem chodí také jen posedět. Podívat se na televizi, kde běží cyklistické přenosy, dát si kávu, pobýt ve společnosti lidí, co také celým svým srdcem milují cyklistiku. Každý čtvrtek navečer se navíc od krámku vyjíždí na malou cyklo toulku.

V dresech na kolo Café du Cycliste zazáříte

Kdybyste si přece jen chtěli něco koupit, pod značkou Café du cycliste se prodávají opravdu unikátní cyklo dresy. Jsou inspirované francouzským Nice, tamní elegancí a také funkčností. Nebudeme se tajit s tím, že takový dobrý dres na kolo stojí i několik tisíc korun. Jde totiž opravdu o prémiové zboží vysoké kvality. Poznáte to už na první pohled.

Veloklasik má svůj příběh

Společnost Veloklasik založil Vlastimil Kuryl se dvěma kamarády. Kdysi vybudoval úspěšnou firmu na půjčování stavebních strojů a nářadí, díky níž by už do konce života nemusel pracovat, mohl by jen jezdit na kole. Jenže jeho tak oslnila atmosféra Azurového pobřeží, že se rozhodl ji přinést do Česka. Jelikož se zná se spoluzakladatelem francouzské značky Café du Cycliste, bylo jasné, že bude v Praze prodávat právě tyto dresy na kolo. A lepší místo než blízko pražské cyklostezky podél Vltavy si k tomu vybrat nemohl. Přijďte originální cyklo dresy objevit i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *