Domů » Ketodieta jako efektivní cesta k zhubnutí. Co vás při ní čeká?

Ketodieta jako efektivní cesta k zhubnutí. Co vás při ní čeká?

V současné době se vyrojila celá řada dietních programů, které vám zaručují rychlé hubnutí. Jenže mnohé z nich jsou poměrně drastické, proto je řada odborníků nedoporučuje, ba přímo zavrhuje. Při snaze snižovat tělesnou hmotnost byste rozhodně neměli hladovět, důležité je správné nastavení přísunu vitamínů, proteinů a dalších látek. Jednou z možností, jak se dá poměrně efektivně shodit nějaký ten kilogram navíc, je absolvování takzvané keto diety.

Jak funguje ketodieta?

Ketodieta je založena na celkem jednoduchém principu. V první řadě vám odborníci sestaví jídelníček, který obsahuje velké množství proteinů. Právě díky nim totiž dochází v těle k rychlému spalování tuků, a to i těch, jež si vaše tělo po dlouhou dobu ukládalo. Zároveň se hledí na to, abyste měli co nejmenší přísun škodlivých cukrů, jejichž nadměrná konzumace je častou příčinou nadváhy a obezity.

U ketodiety je vždy důležité dbát na pravidelnost stravy. Jídelníček se má skládat optimálně z 5 vyvážených chodů denně. I díky tomu rozhodně během diety netrpíte hlady, naopak jste sytí, přitom hubnete. Spolu s dostatečnou fyzickou námahou se snadněji vypořádáte s přebytečnými kilogramy, aniž byste museli nějakým způsobem trpět. Užitečné informace přináší recenze keto diety. V komentářích uživatelů, kteří ji už absolvovali, se dozvíte, jak vlastně tento druh diety ve skutečnosti pomáhá a co vás při ní čeká. Ketodiet recenze vás možná inspiruje a nastartuje ke změně životního stylu.

Spočtěte si BMI, snadno tak zjistíte, jak jste na tom

Dietu není třeba držet neustále. Člověk by si samozřejmě pořád měl hlídat svoji hmotnost. Je-li však váš výpočet BMI vyšší, měli byste o nějaké formě diety uvažovat. Mějte především na paměti fakt, že jde o vaše zdraví. Nadváha a obezita jsou v dnešní době nejčastějšími příčinami vážných onemocnění, včetně těch, jež mají fatální důsledky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *