Kamenná umyvadla – poctivá ruční práce

O poctivou ruční práci mají lidé zájem i v internetové době. Toužíte-li po změně, a navíc chcete svým originálním řešením zaujmout své přátelé, tak si pořiďte umyvadlo vyrobené z přírodního kamene. Ano, nadešel ten správný čas vyměnit nudnou bílou klasiku za přírodní kámen – máte doma luxusní koupelnu za minimální náklady. Trendy umyvadla jsou dnes kamenná umyvadla, která se dají úžasně zkombinovat s ostatními přirozenými materiály jako je kov, dřevo nebo sklo. Fantazii se přátelé meze nekladou. Člověk se nesmí bát popustit uzdu své představivosti a pořídit si originální kousek.

Kamenná umyvadla do každé koupelny

Umyvadla z přírodního kamene prostě jedou a vy si můžete vybírat z těchto materiálů – žula, mramor, pískovec, vápenec. Kamenná umyvadla se různí svým tvarem a pochopitelně barevným laděním a odlišnou strukturou dané horniny včetně reliéfní kresby. Máte doma jedinečné originální dílo, které nikdo jiný už vlastnit nebude. Hlavní výhodou těchto umyvadel je pevnost, ale musíte vybírat vhodné čisticí prostředky.   Kamen – to je barevná stálost, ale také vyšší cena. Kamenná umyvadla nejsou zrovna levné, stojí od dvou tisíc a výše, vyžadují odbornou montáž.

Originální kamenná umyvadla

A pokud pravidelně sledujete módní vlnu ve výbavě interiérů, tak zajisté jsou kamenná umyvadla již dávno ve vašem hledáčku. Z přírodního kamene se nevyrábějí pouze umyvadla, ale také obklady, pracovní desky do kuchyně, obklady na kamna a další.  Pokud se vám kamenná umyvadla zalíbila, tak neváhejte a zavítejte do internetového obchodu t-zbozi.cz, kde je nabízejí za velmi rozumné ceny a ve velkém výběru.  Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma, neboť veškeré vyobrazené zboží je skladem.