Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » Jak si užít ten správný konec léta!

Jak si užít ten správný konec léta!

jak si užít konec léta

Co naplat, čas a přírodu nezastavíme. Rána bývají chladnější, dříve se stmívá a počasí nám tak pomalu dává pocit, že konec parných dnů a dovolených se blíží. Poradíme vám, jak vytěžit ze zbytku léta, než se přehoupne září do své podzimní podoby, co nejvíce.

Poslední sluneční paprsky!

Vyhledávejte vitamín D a vyrazte za ním ven, kdykoliv to jen půjde. Namísto opalovaček u vody si užívejte rodinné výlety do přírody, navštivte zoologickou zahradu či uspořádejte piknik v parku.

Letní pohoda

Vykouzlete si pocit léta svojí oblíbenou pistáciovou zmrzlinou, osvěžujícím letním drinkem či posezením pod deštníkem ve svojí oblíbené kavárně. Několik krásných dní se jistě ještě najde a nechejte se odzbrojit pocitem, že nic nemusíte, jen tak buďte a dopřejte si k čokoládovému dortíku se šlehačkou kvalitní zrnkovou kávu, třeba tu značky segafredo či filicori zecchini. Probudíte tak všechny smysly!

Oblékejte se jako u moře

Ani v září se nemusíte vzdávat letních bílých blůzek či krátkých sukýnek. Outfit doplňte jen podle počasí stále módní džínskou či barevnými punčochy. Nebojte se veselých a jasných barev, které vám prozáří třeba deštivý den.

Potkávejte se s lidmi

Když se řekne letní festival či dovolená, krom skvělých zážitků se vám jistě vybaví i parta, která tam s vámi byla. A to je právě ono! Se začínající temnou půlkou roku máme víc tendencí zavírat se do sebe než sdílet nápady a akce s ostatními. Svolejte proto teď na víkend pár svých známých, se kterými je vždy legrace, a něco podnikněte!

Pozvedněte energii

Dobrá nálada začíná především uvnitř! Pozvěte ji proto do života všemi smysly! Pusťte si ten správný letní song, zatančete si v obýváku, prostřete na stůl k večeři ryby s lehkým zeleninovým salátem a bílým vínem. Do jídelníčku přidejte více klíčků, které vám odlehčí a dodají spoustu zdraví prospěšných látek!

Rozzařte odcházející léto!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *