Domů » MUŽI » Jak si nejlépe užít erotickou tantra masáž?

Jak si nejlépe užít erotickou tantra masáž?

Tantra masaz

Masáž s nádechem erotiky si dnes už naštěstí může dopřát každý, kdo o ni stojí. Pravda, že ne každé město služby masážního salonu tohoto typu nabízí, ale třeba v centru Prahy si můžete tento požitek rozhodně dopřát. Jak si masáž co nejvíce vychutnat a co od ní čekat?

Bez studu a strachu

Většinou si při slově masáž vybavíme odpočinek a masérku, která se nás svými šikovnými prsty snaží zbavit bolesti zad nebo uvolnit namožené svaly. Tantra masáž se však nevyhýbá žádnému kousku těla, masérka má na sobě jen sexy prádlo nebo vůbec nic a věnuje se i intimním partiím. Abyste si tak mohli masáž dokonale vychutnat, je dobré se dokonale uvolnit a zbavit studu i obav. Před masáží si dopřejete sprchu nebo koupel, která pomůže odstranit napětí. S masérkou si můžete povídat, ráda vám vše vysvětlí a zodpoví otázky, které vás zajímají.

Vše je o domluvě, můžete ji tedy i upozornit, pokud vám doteky na některé části těla nejsou příjemné, aby se jim vyhnula. Erotickou tantrickou masáž, třeba právě v Praze, byste si měli vychutnat a opravdu užít bez zbytečných obav nebo nepříjemných pocitů, proto se nebojte zeptat na cokoli, co by mohlo případně narušovat váš prožitek.

Příjemné uvolnění

Po koupeli si už můžete vychutnat samotnou masáž. Ta probíhá v prostředí, které navozuje pocit klidu a pohody, k tomu pomáhá tlumené osvětlení i tichá hudba. Zvolit si můžete z více variant masáží, pokud si nevíte rady, masérka vám s výběrem pomůže. Pak vás namaže olejem, případně, pokud si vyberete masáž mýdlovou, tak hustou pěnou z luxusního mýdla a oleje. Poté vás začne masírovat a dotýká se a masíruje po celém těle, k čemuž používá nejen své prsty a ruce, ale celé tělo.

Po celou dobu můžete mít zavřené oči a užívat si každý dotek nebo naopak nechat oči otevřené a masérku pozorovat. Můžete si s ní také povídat, vše je jen na vás, důležité je, aby byla masáž příjemná a cítili jste se pohodlně. Masáž může končit vaším vyvrcholením, samozřejmě jen když budete chtít.

Erotické masáže mohou pomoci zbavit se stresu i napětí po náročném dni v práci, ale jsou i nezapomenutelným zážitkem, který si budete brzy chtít zopakovat.