Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Jak poznat bezpečnou on-line půjčku

Jak poznat bezpečnou on-line půjčku

výhodná půjčka

Pravděpodobně jste se již dostali do situace, kdy jste museli rychle provést převod, ale jednoduše jste neměli na účtu dostatek peněz. Někdy je možnost rychlé půjčky doslova nad zlato. A pokud ji navíc můžete vyřídit kompletně on-line a bez čekání, může vám vytrhnout nejeden trn z paty.

Jak však takovou půjčku poznat? Nabídku na „výhodnou půjčku“ můžete dostat například na svou e-mailovou adresu, vyskočí na vás na sociálních sítích, v online inzerátech apod. Ale ať už vypadá na první pohled jakkoli výhodně, vždy si zkontrolujte tato kritéria.

Bezchybná čeština jako základ

Nejrůznější nabídky bývají nejčastěji psány lámanou češtinou (často automatem), ovšem na první pohled mohou někdy vypadat docela přesvědčivě. Ovšem předtím, než se seznámíte s konkrétními parametry půjčky, po vás podvodníci požadují poskytnutí osobních údajů, teprve poté vám sdělí potřebné informace o splatnosti a výši půjčky. I když se dušují, že jde o nabídku nezávaznou, obvykle tomu tak není.

Vše chtějte vědět předem

Slušný poskytovatel vám předem sdělí RPSN, ukáže modelové příklady a samozřejmě nezapomene ani na možnost bezplatného předčasného splacení online půjčky, což je už v dnešní době standard.

Chcete šikovný tip? Vyzkoušejte ZAPLO

Někdy může být složité se vyznat v tom, co jednotlivé služby nabízejí. Neváhejte proto vsadit na ty už prověřené, jako je například ZAPLO půjčka. Můžete si půjčit částku 1.000 – 30.000 Kč

se splatností 7-30 dní. Jde o půjčku velmi flexibilní, vyplácenou převodem ale i v hotovosti v síti trafik GECO. A co dalšího byste měli vědět?

  • Je nutné doložit pravidelný měsíční příjem.
  • Potřebné dokumenty jsou OP + pas nebo řidičský či zbrojní průkaz.
  • Jde o půjčku bezúčelovou s vyřízením nejpozději do druhého dne.
  • Lze ji komplet vyřídit online.
  • První půjčku do 16 000 Kč (splatnost 30 dní) máte zdarma.

Všechny ostatní potřebné informace včetně modelového příkladu první i opakované půjčky najdete na stránkách Zaplo.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *