Jak jsme našli závěsy našich snů

Znáte to, dlouho hledáte něco,co bude dokonale pasovat do vašeho bytu. Jenže v žádném obchodě to nemají. Často se jedná i o takové maličkosti, jako jsou právě závěsy. Když se zatáhnou, najednou zaberou skoro polovinu místnosti a skryjí výhled za oknem. To znamená, že by měly být hezké. Chtěli jsme se dívat na něco výjimečného, co by navíc pasovalo na naše netypické okno. A jednoho dne jsme to našli.

Profesionálně ušité závěsy na míru

Ano, víme, že látek se prodává spoustu a teoreticky vlastně stačilo sehnat si kvalitní látku v dostatečném rozměru a s vhodným vzorem. Jenže na druhou stranu jsme věděli, že amatérsky ušité závěsy by nevypadaly tak dobře. A ani nemáme šicí stroj. Začali jsme proto pátrat po firmě, která by za nás odvedla práci a dodala nám dokonalé závěsy přesně podle našich představ. Objevili jsme závěsy od DIAMOND DESIGN. Už při pohledu na produktové fotografie jsme si řekli, že tomu dáme šanci. Vybrali jsme látku. zadali rozměry a počkali na výsledek. Teď už sedíme v obývacím pokoji a těšíme se z pěkných závěsů, které nás v noci chrání před světly z ulice a v létě poskytují příjemný stín. Jsou tak pěkné, že když jsou zatažené, vůbec nám nevadí, že nemáme výhled ven.

Můžete je mít i vy

Nejlepší na tom všem je, že takové závěsy si můžete nechat ušít i vy. Firma dováží vysoce kvalitní látky z Belgie, Francie, Itálie nebo i České republiky. Profesionální ušití od české firmy nabízí fantastický výsledek a navíc můžete mít dobrý pocit, že podpoříte místní podnikatele. Výsledek je opravdu o mnoho lepší, než při vlastnoručním šití. A pokud máte také okno s netypickými rozměry, nebo chcete například závěsy mezi dvě místnosti, je to mnohem lepší řešení než koupit závěs, který se vám nelíbí, pouze kvůli rozměrům. Kvalitní výsledek má při správné péči i dlouhou životnost a zachovává si svůj jedinečný a luxusní vzhled.

Nechte si poradit od designéra

V případě, že si nejste jistí, co by do vašeho bytu sedělo nejvíce, poraďte se s designérem. Ten vám doporučí nejlepší barevnou kombinaci a vhodný vzor. Poradí i s výběrem řešení do netypických prostor nebo pro jiné využití než pouze na okno. Jistě budete rádi, že díky odborné radě získáte výsledek, který bude vypadat přímo jako z nejlepších magazínů o bydlení a každý návštěva vám bude závidět váš vkus. I nás se poměrně často ptají, kde se dají koupit tak pěkné závěsy.

Prohlédněte si výsledky v showroomu

Pro představu, jak se dají závěsy kombinovat a jak vypadá tento profesionální výsledek, je dobré navštívit showroom. My jsme se sice podívali jen na fotografie a hned jsme měli jasno, ale ne každý má už předem přesnou představu, jak by měl závěs vypadat. Podívejte se na seznam showroomů a vyberte si ten nejbližší.