Domů » Ukliďte si letos před Vánocemi s kvalitní drogerií z Itálie

Ukliďte si letos před Vánocemi s kvalitní drogerií z Itálie

Výrok „Mít doma Itálii“ teď nejspíš změní svůj význam a dokonce i „í/ý“ ve slově „mít“. Protože díky e-shopu s kvalitní italskou drogerií teď doma budeme „mýt“ za pomoci kvalitní italské drogerie. Pojďte si dát už letošní vánoční úklid hezky „po italsku“.

V Česku prostě nemohou přijít Vánoce, dokud se neuklidí. Smejčí se podlahy, okna, umývá se slavnostní nádobí, na které se rok nesáhlo, dojde dokonce i na ty nejskrytější kouty domu. Zajímavé by bylo podívat se na statistiky, kolik peněz utratí české ženy před Vánocemi za uklízecí prostředky. Problém je, že podobně jako v ostatním sortimentu panuje i u drogerie fakt, že se stejná značka často v Česku prodává v jiné kvalitě než v zahraničí.

Italská top kvalita i do Čech

To bylo motivací pro zakladatelku e-shopu Giulieta.shop. Ta žije střídavě v Česku a v Itálii a sama si všimla, že se čisticí prostředky od sebe liší, přestože se prodávají pod stejnou značkou. A tak se rozhodla začít do Čech dovážet skutečně italský sortiment s italskou kvalitou. Nejen mycí a čisticí prostředky, ale i prostředky na praní prádla a další italskou drogerii.

Vyperte si doma „po italsku“

U pracích prostředků velice záleží na kvalitě. S kvalitou klesá jejich spotřeba, a tím i naše náklady na praní. Současně vypereme více do běla, bez skvrn a i ekologičtěji. Giulieta.shop nabízí kvalitní drogerii pro praní prádla – prací prášky, prací gely, gelové prací kapsy, parfémy a prádlo, vůně do sušičky, odstraňovače skvrn, bělící prostředky, desinfekční prostředky, odstraňovače vodního kamene, ubrousky proti obarvení prádla a další prací prostředky.

A co se bude hodit na zmíněný předvánoční úklid?

Italská drogerie nabízí třeba kvalitní čističe na okna, různé univerzální čističe, prostředky na čištění podlahy, dezinfekční prostředky, ale i celou řadu ekologických čističů. Zkuste si letos dárky nadělit ještě před Vánocemi a uklidit ekologicky s kvalitní drogerií z Giulieta.shop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *