Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Internet v Jeviněvsi s rychlostí až 300 Mbit/s

Internet v Jeviněvsi s rychlostí až 300 Mbit/s

Obyvatelé menších měst a vesnic častokrát nemají moc na výběr, pokud jde o internetové připojení. Poskytovatelů není tolik, aby si mohli hledat dobrou rychlost a výhodnou cenu. Mnozí poskytovatelé internetového připojení však myslí i na tyto menší obce. Výhodný a rychlý internet mají třeba v Jeviněvsi.

Malá vesnice Jeviněves nedaleko Mělníku je jednou z těch šťastných. Zdejší obyvatelé si mohou zařídit výhodné internetové připojení. V oblasti působí ForteNET, jež pokrývá severní část středočeského kraje.

Bezdrátové internetové připojení

Jeviněves je pokryta konkrétně bezdrátovou technologií, díky níž je internet dostupný každému zájemci. Bezdrátový internet Jeviněves je rychlý, nabízí se rychlost až 300 Mbit/s. Neexistují žádná omezení přenosu dat, latence je nízká a připojení stabilní. Pro případ problémů je k dispozici podpora 15/7.

Internet rovnou i s flexibilní televizí

Spolu s internetem je možné si zařídit také IPTV, televizi přes internet. Ta vám dá řadu nových možností zábavy. IP televize má totiž chytré funkce zpětného přehrávání, nahrávání pořadů a také videotéky. Už vás nebude muset trápit, že jste nějaký film nestihli. Stejně tak nemusíte lamentovat, že dneska v té televizi zase nic nedávají. Z videotéky si vyberete, co chcete zhlédnout.

Kolik stojí bezdrátový internet

Bezdrátový internet Jeviněves se dá nainstalovat všude tam, kde je přímá viditelnost. ForteNET nabízí celkem 6 různých tarifů pro rodinné domy se zajímavými podmínkami. Některé tarify je navíc možné získat za zvýhodněnou cenu na prvních 6 měsíců. Ceny začínají téměř na 200 korunách měsíčně, což je férová částka. Na své si však přijdou i ti, již preferují skutečně rychlé připojení a neváhají si za něj připlatit.

Za instalaci internetového připojení nic neplatíte. Stačí zavolat a za několik málo hodin už můžete být připojení.