Inspirujte se tipy na dárky pro děti a překvapte je

Dárků pro děti není nikdy dost. Ví to i obchodníci, kteří připravují stále nové hračky a vymoženosti pro zabavení ratolestí. Jak ale pořídit co možná nejlepší věci, které budou mít skutečný úspěch a neskončí hned druhý den odhozené v koutě? Podívejte se na několik tipů, podle čeho efektivně vybírat a mít velkou naději na spokojené dítě.

Co mají vaše děti rády?

V první řadě sledujte, co vaše děti baví. Rády si hrají s panenkami, nepustí z ruky autíčka, sledují akční hrdiny a hrají si na ně. To všechno jsou činnosti, které vám pomohou odhalit potenciálně správné hračky. Velké popularitě se díky všudypřítomné televizi těší hračky z filmů. Zde vsaďte na tu zkušenost, co vaše dítě vidělo a jaké věci se mu líbí. Pečlivě vybírejte i hračky pro malé děti, které musí splňovat bezpečnostní standardy a neobsahovat příliš malé částečky kvůli riziku spolknutí.

Překvapení pro holky

Hračky pro holky jsou neodmyslitelně princezny a malé plastové kuchyňky. Ovšem rozhodně není pravidlem, že takový dárek osloví všechny malé slečny. Některé si mohou potrpět i na stavebnice, kreativní sady, hru na obchod a podobně. Často se nedá úplně odhadnout, jaké věci padnou do noty zrovna vašemu dítěti, protože zájmy se mění, ale je dobré vsadit na intuici.

Dárky pro kluky

Oblíbené hračky pro kluky jsou autíčka, umělé stavební nářadí, roboti a podobně. Častým předmětem zájmu jsou i hrdinové z filmů, ke kterým se chtějí mladí chlapci přiblížit. Úspěch zaznamenají určitě i figurky dinosaurů, případně různé vynálezy a kreativní stavebnice.

Nejlepší příležitostí, jak zjistit, co si vaše dítě přeje, je nechat ho napsat dopis pro Ježíška, kde přímo sdělí svá přání a vy to budete mít o něco jednodušší. Někdy se ale stejně stává, že z pohledu dětí jsou nejlepší věci, do kterých byste to neřekli.

Facebookové komentáře

Přidat komentář