Inspirativní magazín o bydlení

Internetový  magazín o bydlení bydlenicz.cz nabízí svým čtenářům poutavé články odrážející nové trendy v oblasti bydlení, architektury, stavebnictví, designu a umění.  Na první pohled vás zaujme atraktivní, elegantní vzhled stránek, s důrazem na poutavou grafiku, stejně jako vybraný obsah, formou i dosahem. Představuje trendový i nadčasový interiérový design, domácí architekturu, ekologické bydlení, nechybí kuchyně inspirace a další. Přináší pohled na tvůrčí práci designérů interiéru, stejně jako na běžný život lidí žijících v domech nebo v bytech, kde se snaží o vytvoření útulného a komfortního bydlení.

Jak vybavit domácnost?

Pro někoho vybavení domácnosti  není jednoduchá záležitost. Pořizujete si novou sedačku? Letos jsou trendy sedací soupravy ve světlých odstínech. Bílá, smetanová a jemně růžová – aktuální barvy, které designéři opakovaně využívají.   Svým tvarem zaujmou dynamické sedačky s oblými křivkami, mezi materiály dominuje kůže, ekokůže, ale i moderní tkaniny.  Do dětských pokojů se pomalu a jistě dostávají sedací vaky, které dodají místnosti na atraktivitě, a navíc dobře poslouží dítěti na lenošení. Nezapomínáme na koberce, jen tak se vyhnete chladu ze země. Míříme do ložnice, kde soustředíme velkou pozornost na výběr postele, respektive na výběr vhodné matrace a jiných potřebných komponentů – zdravý spánek nadevše.

Kuchyň – srdce každé domácnosti

Moderní  kuchyňské vybavení – základ. Bez adekvátního vybavení se vám fungování v kuchyni značně stíží. Jen díky funkčním kuchyňským doplňkům, rychle a bez potíží zajistíte své denní potřeby. Tou nejdůležitější je příprava chutného jídla.  Je dobré, pokud vybavení do kuchyně bude nejen funkční, ale i estetické. Kuchyňské a celkově všechny bytové doplňky jsou důležitým prvkem designu každého interiéru, neboť dodají každé místnosti toho správného ducha.