I váš vůz si zaslouží pravidelné prohlídky v autorizovaném servisu

Pokud patříte mezi motoristy, kteří se svým vozem jezdí do autoservisu jen v případě vážných technických obtíží, možná byste své návyky měli změnit. Pravidelné prohlídky zahrnující výměny oleje, kontrolu motoru, brzdových destiček a dalších součástí auta prodlužují jeho životnost. Důkladné prozkoumání stavu vašeho automobilu v autorizovaném servisu odhalí i maličkosti, jejichž nápravou můžete výrazně snížit spotřebu pohonných hmot nebo produkci emisních látek do ovzduší.

Vybírejte si autoservis podle aktivního přístupu k zákazníkům

Autorizované servisy a jejich služby jsou přínosné pro každý automobil a peněženku jeho majitele. Návštěvou autoservisu, který se specializuje na konkrétní typ auta, má potřebné náhradní díly a mechanici jsou vyškoleni právě na danou značku, ušetříte finance i čas, kdy bude auto opravováno. Seriózní dílny nabízejí svým zákazníkům náhradní vozy plus další benefity. Novinkou, jíž se Renault servis a Dacia servis chtějí více přiblížit k motoristům, je nahrávání videí servisovaných vozů. V případě, že mechanici objeví na voze závadu, jež nabyla zaznamenána do zakázkového listu a její oprava by byla více než žádoucí, natočí pro majitele názorné video s vysvětlujícím komentářem a nabídnou potenciální variantu správky. Při předávání opraveného auta nebude jeho majitel překvapen servisními úkony, o kterých dopředu nevěděl, ani si je nevyžádal. Žádné pověstné kupování zajíce v pytli, každý zákazník je díky službám servisu vždy dokonale a včas informován.

Prodej náhradních dílů, nových a ojetých vozů

Specializovaná společnost Renault Retail Group CZ je zaměřena na prodej nových aut, nabízí i ojeté vozy a náhradní díly. Služby Renault servisu a Dacia servisu zahrnují mimo jiné mechanické, záruční i pozáruční opravy, generální prohlídky, montáže autodoplňků, diagnostiku aut Renault a Dacia, měření emisí, zařízení STK, prohlídky a seřízení geometrie náprav. Nevynechávají se ani kontroly brzd a tlumičů. Motoristům se poskytují kompletní služby pneuservisu. Majitelům starších typů aut se nabízejí alternativní autodíly Motrio. Po návštěvě autorizovaného servisu váš automobil bude zářit novotou a odmění se vám mnoha kilometry bezchybné, úsporné a bezpečné jízdy.