I lepicí páska prodává

Každý tu a tam musíme něco zalepit a odeslat. A kvalita lepicích pásek dostupných v běžných papírnictvích bývá dosti sporná. Na místě je proto používat takové pásky, které hned tak něco nerozlepí.

Na kvalitě lepicího materiálu vám zřejmě obzvláště záleží, pokud je rozesílání zásilek vaším denním chlebem. Schválně, kolikrát se vám stalo, že vám dorazilo objednané zboží z e-shopu rozlepené? Nebo ještě hůře poškozené? Či s nedostatečným obsahem? Asi jste ho hned poslali zpět a reklamovali. A to by se nemělo stávat. S každou reklamací se totiž pověst vaší firmy snižuje. Skvělou práci v tomto ohledu odvádějí pasky.cz, které se specializují na výrobu kvalitních pásků s potiskem. Vaše balíčky odteď tedy nejenže budou kvalitně zalepené, ale i s logem vaší firmy.

Potištěné lepicí pásky

Potištěné lepicí pásky dokážou doslova zabít několik much jednou ranou. Nejenže váš produkt kvalitně zalepí, a tím pádem ochrání před jeho otevřením a případnou krádeží, ale i za minimum vložených finančních prostředků nahradí mnohem nákladnější obalové materiály. Váš výrobek tak získá naprosto novou dimenzi. A nejenom to. Potisk na pásce přiláká pozornost i vašich ostatních potenciálních zákazníků. A o to jde především, nemyslíte?

Papír nebo PVC?

Na výběr máte hned několik možností. Zvolit můžete pásky s potiskem z polypropylenu (BOPP), které se hodí především pro přelepování lehčích kartonových krabic. Zásilka přelepená touto páskou se během doručování určitě nerozlepí, a vy tak můžete být klidni, že k vašemu klientovi dorazí neporušená. A originálně zalepená. Sáhnout ale můžete i po ekologické pásce papírové, ať již samostatně lepící či navlhčovací. Pokud ale chcete zalepit těžší zásilku, raději zvolte velmi pevnou a ohebnou pásku z PVC fólie.

Taková lepicí páska pak naprosto jedinečným způsobem dotváří image firmy a stává se dalším nositelem informací. Skvělé řešení, nemyslíte?