Domů » INTERNET-PC » HUAWEI MatePad T 8 nabízí eleganci i vysoký výkon

HUAWEI MatePad T 8 nabízí eleganci i vysoký výkon

HUAWEI MatePad T 8

Pokud uvažujete nad koupí nejen výkonného, ale i vzhledově příjemného zařízení, tablet od předního prodejce elektroniky u nás – Huawei, by pro vás mohl být tou správnou volbou, nemluvě o jeho cenové dostupnosti.

Lehký, elegantní s vysokou výdrží

Díky svým kovovým prvkům, zaobleným hranám a tenkým rámečkům kolem obrazovky je tablet HUAWEI matepad t 8 již na první pohled velmi vkusnou a elegantní možností. Tento na pohled až minimalistický tablet je vhodný nejen na domácí zábavu. Díky své až dvanáctihodinové výdrži baterie a nízké hmotnosti, je i skvělým společníkem na cesty či do školy.

Speciální režim vás při čtení ochrání od modrého světla

Využít ho můžete pro surfování na internetu, nebo třeba pro sledování filmů a videí. Zoufat ale nemusí ani milovníci knih. Tento tablet přichází se speciálním režimem, který ochrání čtenáře před modrým světlem. Pro nejmladší uživatele pak nabízí nejen zábavné, ale i vzdělávací nástroje, spolu s možností rodičovské ochrany.

Vysoký výkon zajistí osmijádrový procesor

V tenkém kovovém těle se kromě výkonné vestavěné baterie s kapacitou až 5 100 mAh nachází i osmijádrový procesor, paměť s celkovou kapacitou 2 GB, zadní fotoaparát, který vám poskytne fotografie v rozlišení až 2 592×1 944 pixelů a videa v rozlišení 1 920×1 080 pixelů. Zapomenout nesmíme ani na fotoaparát přední a jeho rozlišení až 1 600×1 200 pixelů. Skvělý výkon pak zajistí operační systém EMUI10.

Další parametry
Hmotnost 310 g
Výška 199,7 cm
Šířka 121,1 mm
Hloubka 8,55 mm
Velikost displeje 8 palců
Typ displeje LCD
Rozlišení 1 280×800
Procesor osmijádrový
Operační systém EMUI10
Paměť 2 GB (lze rozšířit o paměťovou kartu mikroSD)
Fotoaparát Zadní (5 Mpx), přední (2 Mpx)
Baterie 5 100 mAh

Těšit se můžete na rychlost tabletu při plnění zadaných úkonů či na vylepšený tmavý režim, který je kompatibilní s většinou nabízených aplikací.