Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » HONOR OZNAMUJE UVEDENÍ NOVÉHO HONOR X7 S 5000 MAH BATERIÍ A 22,5W DOPLŇKOVÁNÍM

HONOR OZNAMUJE UVEDENÍ NOVÉHO HONOR X7 S 5000 MAH BATERIÍ A 22,5W DOPLŇKOVÁNÍM

Zařízení Honor jsme začali přijímat jako zařízení s velkou hodnotou. Čínská značka se spoléhá na osvědčenou technologii své mateřské společnosti Huawei a neustále se zaměřuje na přinášení velmi dobrých specifikací za lákavé ceny. To není snadný úkol, ale Honor v tomto bodě působí téměř bez námahy přirozeně, se zařízeními, jako je nová honor x7.

Nové funkce HONOR X7:

Po úspěšném uvedení HONOR X8, globální technologická značka HONOR, je vše připraveno uvést na trh nejnovější přírůstek do řady X, HONOR X7, běžící na Androidu 11 s Google Mobile Services (GMS) .s úžasným designem a pohlcujícím 6,74 palcovým displejem HONOR FullView nabízí 5000 mAh baterii a 22,5 W HONOR SuperCharge, které zajistí dlouhotrvající zážitek během dlouhého produktivního dne. Kromě baterie a živého displeje je HONOR X7 vybaven HONOR RAM Turbo, řešením proprietární technologie od HONOR, které rozšiřuje úložiště RAM komprimací aplikací a procesů na pozadí, aby se nezabili, když uživatelé přepnout aplikace. Cenově dostupný model X7 bude dostupný v barvách Ocean Blue a Midnight Black ve dvou variantách 4GB+128GB & 6GB+128GB na HONOR Online Store a ve všech partnerských maloobchodních prodejnách od 22. dubna 2022.

Vrcholem HONOR X7 bude pravděpodobně skutečnost, že má 5000mAh velkou baterii, která vám nabízí maximální expozici. Umožňuje vám sledovat online přehrávání videa po dobu 20 hodin nebo provádět nepřerušované zvukové hovory po dobu 49 hodin. HONOR X7 vám bude k dispozici, právě když jej budete potřebovat.

Kromě toho HONOR X7 také podporuje 22,5W SuperCharge, které dokáže oživit zařízení tak, aby podporovalo pět hodin online přehrávání videa za pouhých 10 minut, což uživatelům umožňuje rychle zapnout své zařízení až o 30 % za pouhých 20 minut, což jim umožňuje posílat textové zprávy na cestách. , online nakupování, hraní her nebo streamování videa.

Paralelně s nedávno představeným HONOR X8 se HONOR X7 může pochlubit také pokročilými paměťovými schopnostmi, HONOR RAM Turbo, technologií HONOR, která překonává očekávání a poskytuje uživatelům hladký zážitek. Zvyšuje produktivitu, efektivitu a zkušenosti uživatelů a umožňuje jim současně používat přibližně 15 aplikací ve srovnání s konkurencí, což je pouze 10 aplikací v daném okamžiku.

HONOR X7 je vybaven 6,74” Fullview Liquid Crystal Display s 90Hz obnovovací frekvencí obrazovky pro lepší kvalitu zobrazení, která uživatelům umožňuje vychutnat si plynulou, realistickou grafiku na obrazovce bez zadrhávání a zároveň zajišťuje plynulé posouvání. Zařízení nabízí skutečně pohlcující zážitek ze sledování a je ideální pro sledování filmů, procházení fotografií nebo hraní her.

Smartphone je poháněn mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon® 680, 6nm pokročilým osmijádrovým procesorem navrženým tak, aby poskytoval špičkový výkon a zároveň šetřil energii.

Pokud jde o fotoaparát, pro zachycení krásných okamžiků se HONOR X7 může pochlubit robustní kombinací čtyř kamery obsahující 48MP ultra jasný hlavní fotoaparát, 5MP širokoúhlý fotoaparát, 2M snímací makro fotoaparát a 2M snímací bokeh fotoaparát, který uživatelům umožňuje zachovat detaily a pořizujte úžasné záběry, kdykoli a kdekoli.

NOVA HONOR X7 HONOR rozšiřuje svou rozpočtovou radu smartphonů a přináší mimořádný výkon za atraktivní cenu.