Homecredit – při podpisu smlouvy vždy přesně víte, za co platíte

Půjčit si peníze není žádná ostuda. A pokud preferujete seriózní společnosti, tak tou zajisté Homecredit je. Tato nebankovní instituce nabízí půjčku na cokoliv – až 180 000 Kč do 24 hodin, spojení půjček – spojit můžete úvěry, karty, kontokorenty, nákupy bez peněz i zadarmo – až 51 dnů bezúročné období. Můžete využít karty. Proč hned platit celou cenu nákupu, rozdělte ji na díly. Nákup na splátky a také auto na splátky – již od 30 000 Kč na 2 až 7 let.

Půjčka Home Credit express

Módou dnešní doby je vše co nejvíce urychlit a zjednodušit. Přizpůsobuje se tomu kde jaký trh. Pozadu nezůstává ani trh finanční, konkrétně půjčování peněz. Zejména nebankovní společnosti se snaží nalákat nové klienty na všelijaké výhody. Jednou z nich je rychlost, a tak zde máme online a express půjčky. Express půjčku nabízí také společnost GE Money bank, ale i mnoho dalších.  Je to takzvaná online půjčka.  Půjčka u Homecredit je nastavena od 10 000 do 180 000 Kč s maximální dobou splatností 84 měsíců. Peníze dostanete do druhého dne od uzavření smlouvy. Za sjednání, vedení a předčasné splacení neplatíte žádné poplatky. Půjčku můžete do měsíce zdarma vrátit.

Půjčka po telefonu

Pokud nemáte k dispozici internet nebo si raději své věci vyřizujete po telefonu, i to je u Home Credit možné. Stačí, když zavoláte na bezplatnou linku 800 700 784 (případně společnost může zavolat vám) a dohodnete si konkrétní podmínky. Samozřejmě musíte splňovat alespoň základní požadavky jako je stálý příjem, věk nad 18 let a musíte mít trvalé bydliště na území České republiky. Co, ale nepotřebujete je ručitel. Co budete při žádání potřebovat dále? Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, pas nebo rodný list), číslo vašeho bankovního účtu a telefonní číslo na zaměstnavatele.