Přeskočit na obsah
Domů » MUŽI » Hledáte pro svého partnera originální dárek? S fotografií ve skle nešlápnete vedle

Hledáte pro svého partnera originální dárek? S fotografií ve skle nešlápnete vedle

fotografie ve skle

Příležitostí k obdarování vašeho partnera je po celý rok opravdu hodně. Ať už se jedná o dárek k výročí, narozeninám či na Vánoce, jistě chcete partnera obdarovat něčím opravdu originálním. Přinášíme vám tipy, čím jej potěšit.

Praktické dárky

S praktickým dárkem jistě neuděláte chybu. Víte o něčem, co by váš partner potřeboval, či mohl využít? Nebo se vám v poslední době zmínil o něčem, co by si chtěl pořídit? Tím lépe pro vás! Obdarovat jej můžete například novou peněženkou, hodinkami, či jiným doplňkem. Nebo mu pořiďte něco, co by se mu opravdu hodilo – třeba nějakou vychytávku do domova, sportovní doplňky, a podobně.

Pokud si stále nevíte rady, můžete koupit dárkový voucher na určitou stránku či službu, kterou má váš partner rád.

Fotografie ve skle

Trendem poslední doby se stal dárek v podobě skleněné fotky. Jednoduše vyberete vaši nejoblíbenější společnou fotku (případně více) a na internetových stránkách si navolíte design či přidáte text k fotce. Oblíbené je například k fotce přidat ikonu přehrávače s názvem písničky. Design fotky na skle je však zcela na vás a můžete si ji vyšperkovat podle vašich představ.

Dávejte si však při objednávání fotografie pozor, poslední dobou se totiž rozšiřuje nabídka tohoto dárku i mezi pochybnými e-shopy a stránkami. Raději zvolte ověřenou stránku, která vám dodá opravdu originální a kvalitní produkt.

Už žádné složité vybírání, vsaďte na jistotu a originalitu ve formě fotografie na skle. Design si velmi rychle a jednoduše vytvoříte z pohodlí domova a výsledný originální dárek vypadá promyšleně a propracovaně. Váš partner navíc zcela po právu nabude pocitu, že jste si dali s výběrem větší práci než obvykle, a snažili se tak vytvořit něco speciálního, čímž se radost ještě zdvojnásobí.