Hledáte netradiční benefit pro vaše zaměstnance?

Hlavní motivace, proč lidé chodí do práce, je pravidelný plat. Často se ale stává, že chybí hnací motor dobrých nápadů, aktivity a kreativity. Zaměstnanci trpí vyhořením a nechodí do práce rádi. Dost depresivní scénář, že? Zkuste své zaměstnance správně motivovat, aby do práce chodili nadšení a přinášeli s sebou samé dobré nápady. Jednou z možností je uspořádat pro ně teambuildingovou akci. Zapomeňte ale na upjaté „party“ v kongresovém centru. Chce to pořádnou show.

Jakým benefitem obohatit život svých zaměstnanců?

Kromě dovolené navíc, stravenek a třeba i volna za zásluhy je fajn ocenit zaměstnance firemní akcí, která bourá formální chování a poskytuje netradiční zážitek všem zúčastněným. To je teambuilding. Může mít i formu firemního večírku, ale tam se bariéry příliš bourat nedají. Lepší je zapojit je do hry a dopřát jim adrenalinový zážitek. Zábavní park BRuNO je pěkným příkladem toho, jak z dospělých na chvíli udělat děti.

Proč se pořád mluví o teambuildingu?

Je to oblíbené slovo všech personalistů. Ve všech moderních korporacích ho najdete mezi základními benefity. Proč? Protože když se zbourají bariéry a zaměstnanci jsou schopni spolu hrát hry nebo sdílí stejný zážitek, dokážou lépe spolupracovat. Nebojí se projevovat a nestydí se říkat své názory. Je to takový benefit pro obě strany. Firma tak děkuje svým zaměstnancům a zároveň je povzbuzuje k ještě lepším výsledkům. Představte si vánoční večírek s jízdou na autodromu. Teambuilding v Brně má řadu podob, stačí si vybrat.

Kam pozvat zaměstnance?

Teambuildingové aktivity vám nabídnou specializované parky nebo arény, které mají potřebné vybavení. Například v zábavním parku BRuNO vám jsou schopni  zařídit i tematické akce nebo oblíbený family day. V každém případě nezapomeňte na pohoštění. Nemůžete chtít po lidech výkony, když jim následně nenaplníte žaludek. Součástí parku je i restaurace Brno, která pro vás připraví vhodné menu. Vše máte pod jednou střechou a odnášet si budete nezapomenutelný zážitek.