Domů » INTERNET-PC » Flexibilní budoucnost to je Huawei Mate Xs

Flexibilní budoucnost to je Huawei Mate Xs

Na českém trhu se nedávno objevil Huawei Mate Xs, který je zcela jedinečný svým futuristickým designem, který sází i na novinku zvanou 5G síť! Čím je nový Huawei tak zajímavý? Čínská nadnárodní společnost se rozhodla vsadit na budoucnost a jednoduchost. A právě nový HUAWEI mate x s je jejím odrazem.

Pamatujete na dobu, kdy byly na vrcholu „véčka“? Huawei jako kdyby se maličko inspiroval minulostí, kterou zmodernizoval a přenesl do současné doby. Nový Huawei Mate Xs se totiž chlubí 8palcovým OLED ohebným displejem!

Nové, a ještě lepší funkce

Dny nekonečného scrollování jako by byly sečteny, a právě díky ohebnému displeji se vám naskytne podívaná na široké záběry, které můžete na novém displeji obdivovat. Obrazovka vám nabídne dva nezávislé pohledy a vy se tak můžete věnovat úpravě fotografií a konverzaci zároveň, aniž byste neustále museli přepínat mezi různými aplikacemi. S touhle novou funkcí máte totiž rovnou 2v1!

Pokud byste telefon ztratili, nikdo se do něj bez vašich otisků prstů nedostane. Zapínací tlačítko má v sobě totiž zabudovanou čtečku otisku prstů, díky které bude váš nový telefon v naprostém bezpečí a vy se nemusíte bát, že by se do něj někdo neoprávněně dostal.
Tlačítko najdete na boku telefonu, které se po sekundě probudí a telefon vám odemkne.

Ocení ho ale i milovníci fotografování, jelikož se nový Huawei pyšní 40 MP čtyřnásobným fotoaparátem!

Vítejte v 5G éře a duální jádro

Huawei Mate Xs je zcela připraven na příchod 5G sítí. Právě tento nový mazlíček nabízí velmi širokou kompatibilitu pásem – od 2G až po zmiňovanou 5G.
Jelikož se Huawei Mate Xs pyšní 2v1 obrazovkou, základ tohoto modelu tvoří i duální jádro. Právě díky jádru a chladícímu systému nedochází k přehřívání, a tak můžete streamovat nebo stahovat soubory ve vysoké rychlosti, aniž byste telefon museli na nějakou chvíli vlivem přehřátí odložit stranou.