Erotická masáž Praha – nevšední zážitek

Erotické masáže Praha je stále hledanější fráze na internetu. Není se čemu divit, toto odvětví toho má hodně co nabídnout. Oproti běžným masážím jsou opravdu odlišné. Někdo by si mohl myslet, že se při těchto masážích bude stydět, ale není tomu tak. Každý, kdo zažije podobnou masáž je blahem bez sebe – můžete se dočíst i tady.

Historie

Masáže obecně pocházejí z asijské kultury, u erotických tomu není jinak. V západních zemích se však ujaly velmi brzy, a to zhruba v polovině 16. století. Tehdy se tato metoda začala používat ve Francii k léčení hysterie u žen a fungovala, protože člověka skvěle uvolní. V dnešní době jsou erotické masáže dokonce i součástí evropské kultury.

Cíl masáže

Cílem této techniky je navodit, vyvolat nebo zvýšit u masírovaného sexuální vzrušení pomocí dotyků na erotogenních zónách. U mužů je někdy používána k léčení erektilní dysfunkce. Samotná masáž má člověka uvolnit, tzv. očistit od stresu a zmírnit únavu.

Pravidla masáže

Erotická masáž nemá nic společného s poskytováním sexuálních služeb. Žádné líbání, orální nebo klasický sex, není součástí masáže. Podobným návrhem byste mohli masérku urazit, čímž byste mohli také předčasně ukončit masáž. Před erotickou masáží se setkáte se svým masérem/masérkou a popovídáte si o svých přáních a očekáváních. Můžete o masáži diskutovat a říct, co by pro vás bylo už nepříjemné a taky co naopak chcete. Záleží jen na vás, zda chcete pouze regenerovat své tělo nebo se jen zcela uvolnit.

Erotické masáže Praha – ideální prostředí

Správná masáž má člověka uvolnit a nabít ho novou energií. A proto je třeba zvolit co nejlepší prostředí. Ne nadarmo se říká, že k co nejpříjemnější masáži je základem k úspěchu okolí, ve kterém masáž probíhá. Ideální prostředí musí být příjemné jak pro masírovaného, tak pro maséra či masérku. Obecně platí, že je dobré, aby v místnosti bylo trošku větší teplo než normálně, protože zde bude člověk zcela nahý. Atmosféra se velmi dobře dotváří zapálenými svíčkami, krbem, nebo čistě jen zvuky krbu. Osvětlení by mělo být spíše tlumené.

Technika, doteky a postup

Na rozdíl od masáží sportovních či rehabilitačních, k tomu, abyste provedli masáž erotickou není třeba taková znalost lidské anatomie, správných masírovacích postupů, ani jejich účinků na lidské tělo. Nejsou třeba žádné masérské zkušenosti, ale samozřejmě jsou výhodou. I tak to ale zvládne téměř každý. Před masáží se zákazník většinou osprchuje. Jakmile si užije sprchu, lehne si na pohodlnou postel. Masér zahájí klasickou masáž zaměřenou na regeneraci nebo relaxaci vašeho těla. Masáž zahrnuje nejlepší z klasických masáží, prvky thajské masáže, stejně jako aromatické oleje a horké kameny. Masáž se začíná většinou na zádech masírovaného, kdy po nich masér dlaněmi něžně přejíždí, avšak tak, aby nezpůsoboval lechtavé pocity, poté se postupně dostává na krk, kde zapojuje i prsty. Následně začne masírovat nohy, hýždě a v neposlední řadě i intimní partie. Celá masáž může zabrat hodinu až dvě.

Rozdíl mezi Tantra masáží a erotickou masáží

Tantrická masáž nemá cíl, soustředí se na vnímání celého těla a duše člověka a trvá až tři hodiny. Erotická masáž je kratší a má svůj předem daný cíl. Při erotických masážích se klient obvykle může masérky dotýkat, při Tantra masážích však ne. Oba druhy masáže vás dokonale uvolní a pomůžou překonat vaše sexuální problémy. Tady je článek který zmiňuje i rozdíly mezi Tantra a Erotickou masáží. Tantrické masáže probíhají v příjemném prostředí při relaxační hudbě, intimním osvětlení svíček a vůni éterických olejů. Samotná tantrická masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, kdy se žena přibližuje k muži nebo naopak a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit.