ENERPAC – uznávaná značka na trhu s hydraulickými válci i čerpadly

Hydraulika je poměrně široká oblast, v rámci které se setkáte s různými zařízeními. V daném segmentu navíc působí několik značek, přičemž některé jsou světoznámé, o jiných zase naopak slyšet ani nejde. Pokud chcete vložit důvěru do uznávané značky, dovolujeme si vám představit ENERPAC. V jejím pestrém produktovém portfoliu najdete vše od hydraulických čerpadel přes rozvaděče až po montážní lisy. V následujících řádcích vám některé prvky představíme podrobněji.

Společnost ENERPAC se proslavila především v době, kdy vyráběla vodní čerpadla pro osobní vozidla T-Ford a další automobily.

Hydraulické válce

Uplatnění nacházejí v jakékoliv průmyslové oblasti. Hydraulické válce slouží ke zvedání, tažení, tlačení, ohýbání, ale třeba i držení. Vyznačují se vysokým výkonem. Vybrat si můžete z různých délek zdvihu a podobně. Hydraulické válce jsou k dostání v mnoha variantách – víceúčelové, hliníkové, těžkotonážní, s nízkou stavební výškou, duté, speciální zvedací, synchronní zvedací a podobně. Záleží na tom, k čemu mají být použity.

Hydraulická čerpadla

Další velice využívaná jsou hydraulická čerpadla, která se nabízí ve více než tisícovce verzích. Hydraulická čerpadla jsou ruční, elektrická, vzduchová, bateriová a benzinová. Záleží na tom, k jakému pohonu mají sloužit.

Hydraulické lisy

Setkat se můžete také s hydraulickými lisy, a to v několika výkonech a velikostech. Ideální je, pokud mají hydraulické lisy kvalitní rámy, aby se prodloužila jejich životnost. I v této kategorii narazíte na celou řadu variant – hydraulické lisy rámové, stolní, montážní, dílenské i s posuvným rámem.

Dále se pod značkou ENERPAC vyrábí hydraulické stahováky, hydraulické nářadí a spoustu dalšího. Tak neváhejte a podívejte se do pestré nabídky PD Profi, z níž si určitě vyberete.