Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » EDUNIO přináší novinky do online vzdělávání

EDUNIO přináší novinky do online vzdělávání

Foto: online vzdělávání Edunio

Online vzdělávání je dnes běžné nejen ve školách, ale také ve firmách. Zákonem povinná školení, vlastní kurzy nutné pro práci v dané firmě nebo třeba kurzy v návaznosti na školení, která firma sama připravuje, tohle všechno lze dnes vyřešit online. Třeba prostřednictvím e-learning platformy EDUNIO. EDUNIO je ve skutečnosti mnohem více než jen systém pro online vzdělávání. Pomocí platformy jde tvořit také dotazníky, můžete v něm uchovávat digitální firemní knihovnu, uchovávat elektronické certifikáty či spravovat GDPR agendu.

Vychytávky na základě potřeb uživatelů

LMS systém EDUNIO si prošel dlouhým vývojem a ten pravděpodobně nikdy neskončí. Stále se totiž objevují nové potřeby, vývojáři systému reagují na požadavky uživatelů a přidávají funkce, které usnadňují práci. Zajímavé jsou například vychytávky, jež byly do systému přidány:

Vaše vlastní firemní Knihovna

Firma si může přes e-learning nástroj spravovat také svoji firemní Knihovnu. Lze do ní vkládat nejen libovolné dokumenty, ale také videa a odkazy. Uspořádáte je do tematických složek, takže nebude složité najít to, co zrovna hledáte. Stejně snadno to najdou i vaši zaměstnanci. Dokumenty lze zobrazovat přímo v systému, například video si přehrajete přímo v prohlížeči, není zapotřebí ho stahovat.

DIS Lekce jako potvrzení

Pod názvem DIS Lekce se neskrývá nic komplikovaného. Sami tvůrci systému připouští, že jméno v budoucnu možná ještě upraví, protože z něj není příliš jasné, o co jde. Každopádně jde o velmi užitečnou funkci, pomocí DIS Lekce uživatelům rozešlete oznámení, že otevření dokumentu je zaznamenáno v LMS.

K čemu to je? Jde o užitečnou funkcionalitu, která potvrzuje, že zaměstnanec dokument četl.

E-certifikáty pro snadnější podepisování

Šetřete stromy, zbavte se dokumentů v papírové podobě. Místo podepisování tužkou se pusťte do podepisování elektronického. Certifikáty a jiné dokumenty lze podepisovat přímo v EDUNIO.

Jaká další vychytávka bude na seznamu?

To se neví. Už teď je však jasné, že systém se bude i nadále vyvíjet. Již nyní však obsahuje hromadu nástrojů, které vám pomohou e-kurzy ve firmě vést doopravdy efektivně. Řízení vzdělávání je díky EDUNIO snadné. Vytvoříte si vlastní kurz i test na ověření získaných znalostí, můžete si vytvářet rovněž systémové role, protože jiný přístup potřebuje student, manažer či lektor. Vzdělávání je možné řídit přímo podle organizační struktury firmy.

Jednou z nejoblíbenějších funkcí je ale každopádně PPT learning. Tedy možnost vytvářet online kurzy tak, že vložíte PowerPointovou či Keynotes prezentaci. Systém už převod na kurz provede za vás, vy se nemusíte o nic starat. Manuálně už doladíte pouze detaily, nemusíte řešit všechnu tu stereotypní a zdlouhavou práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *