Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » E-learning platforma EDUNIO přináší řadu vychytávek

E-learning platforma EDUNIO přináší řadu vychytávek

Elearning Edunio

Vzdělávání online je novou normou. Rozvíjet se začalo už hodně dávno, avšak teprve v posledních dvou letech se díky (nebo kvůli?) covidu masově rozšířilo. Vzdělávání přes počítač funguje ve školách i ve firmách. A právě pro ty v Česku máme vychytanou e-learningovou platformu EDUNIO.

EDUNIO je platforma pro online vzdělávání od společnosti PREVENT. Tu možná znáte jako odborníka na online školení. Tím totiž všechno odstartovalo. PREVENT už dlouhé roky provozuje platformu INSTRUCTOR, přes kterou probíhají školení BOZP a PO, první pomoci a mnoha dalších témat ve velkých i malých firmách. Aktuálně ji využívají více než čtyři tisíce organizací. Ze zkušeností nasbíraných z této online školicí platformy se pak zrodil e-learningový systém EDUNIO.

Chytrá e-learning platforma EDUNIO

EDUNIO je e-learning platforma zvládající základní úkony, jako je řízení online vzdělávání, sledování termínů, ověřování znalostí, vytváření reportů a posílání notifikace uživatelům. To jsou standardní úkony, jež byste od LMS systému zřejmě očekávali. Tvůrci však na základě dlouholetých zkušeností šli ještě dál a přináší mnohé vychytávky.

Praktické je například elektronické podepisování. S e-kurzy přes EDUNIO šetříte přírodu, protože veškerá prohlášení, potvrzení a certifikáty podepíšete online. Toho se využívá při seznamování s dokumenty – zaměstnanec může například svým podpisem stvrdit, že směrnici či jiný dokument doopravdy četl. Daný dokument lze nasdílet jen konkrétní skupině uživatelů, v systému si totiž vytváříte přehlednou hierarchii. A na co dalšího se můžete těšit?

Nástroje, na něž jsou tvůrci EDUNIO hrdí

Platforma EDUNIO ukazuje, že online vzdělávání se hodí opravdu do každé firmy. Dává totiž možnost si kurzy přizpůsobit či od základu vytvořit.

Course Builder

Díky course builderu si každá firma může vytvářet své originální online kurzy. Vkládat lze text, video, audio, obrázky, odkazy, dokumenty a mnoho dalšího. Course builder je velmi jednoduchý. Jestliže umíte pracovat s Wordem, zvládnete si vytvořit kurz v EDUNIO.

PPT Learning

Rozšiřující modul PPT Learning zase umožňuje vytvořit kurz rovnou z prezentace. Máte-li hotovou prezentaci v PowerPointu či Keynote, doslova jedním kliknutím ji proměníte v online kurz.

Test Builder

Test builder má sloužit k ověřování znalostí zaměstnanců – třeba těch, které nabyli v online kurzech. V test builderu připravíte vlastní testy, které mohou být propojené s kurzy, ale také vůbec nemusí. Lze je přidělovat zaměstnancům i bez kurzu.

Nabídka kurzů je ovšem už v základu dost bohatá, takže možná si z ní vyberete a nebudete muset tvořit nic vlastního. Možnost vlastního obsahu je ovšem zajímavou možností do budoucna. Nikdy nevíte, co budete potřebovat za rok, dva nebo třeba pět. E-learning platforma EDUNIO vám dává zcela volnou ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *